Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
Emoční přejídání během nahromaděného stresu nebo těžkého období obvykle stres neodstraní, a často způsobuje přibývání na váze. Jakmile je jídlo naší první reakcí na negativní myšlenky, je čas se vzpamatovat a začít jednat.
Nemusíte mít postavu jako Twiggy, důležitější než dokonalé míry je umět vyzdvihnout své přednosti. Stále více žen plnějších tvarů si uvědomuje, že jejich křivky rozhodně nemusí být na škodu. Ba právě naopak. Důležitou dovedností je naučit se oblékat podle typu své postavy. Pokud máte své proporce v oku, nebojte se ukázat trochu více a rozhodně se za svoje tělo nestyďte. Osvojte si základní pravidla oblékání plus size žen.
Máte pocit, že vaše postava už není to, co dřív? Rádi byste sami ze sebe zase měli radost a oblékli i oblečení, které teď leží v zapomnění na dně skříně? Přemýšlíte, že vyzkoušíte některou ze známých diet, podvědomě se ale taky trochu bojíte, abyste neublížili svému tělu? Poradíme vám, na kterou dietu vsadit a které se raději vyhnout.
Mnoho lidí, kteří se snaží zhubnout, dělá chybu, když se snaží tuky ze své stravy zcela vyloučit. Přitom právě tuky mohou být při redukční dietě prospěšné, jen je třeba vědět, po kterých sáhnout.

Stránky