Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Jaký zvolit přípravek na hubnutí

Na našem trhu se nachází široký sortiment přípravků podporujících snižovaní nadváhy.Jak zvolit ten správný? Každý organismus je jedinečný a na každého funguje něco jiného. V následujícím článku se vám pokusíme nastínit některé faktory, které by mohly napomoci k vybrání správného potravinového doplňku.

Je vaším problémem nadměrná chuť k jídlu?
Pak jsou pro vás vhodné přípravky s obsahem chromu, aminokyseliny fenylalanin či hydroxy-citrátu.

Nedokážete si odříci sladkosti?

Díky chemickýmu složení HCA může inhibovat citrátlyázu - klíčový enzym v těle, který vytváří tuk ze sacharidů. Ve studiích bylo zjištěno, že HCA zastavuje proces tvorby tuku a rovněž vede ke snížení tvorby nezdravého cholesterolu. Náš tip Hydroxy-citrát.

Výtažek z fazolových lusků brání vstřebávání škrobu ze stravy.

Jíte hodně tučnou stravu?

Zkuste užívat vychytávač tuků chitosan.

Trpíte často na hypoglykemické stavy (snížení krevního cukru)?
Doporučujeme chrom a chlorellu.

Máte snížený metabolismus? Jste zimovřiví? Cítíte se často unavení?
Pomoci mohou přípravky s mořskými řasami či s přírodním kofeinem. Řasy obsahují jód, který přispívá k správnému fungování štítné žlázy a tím k urychlení metabolismu. Kelp, Solgar Thermogenic komplex

Chcete bojovat proti nadváze aktivním pohybem?
Pak jsou pro vás ideální spalovače tuku.LKVB6, L-karnitin, Thermogenic komplex

Žádné přípravky na vás nezabírají? Skoro nejíte a stejně nemůžete zhubnout?
Příčinou může být zanesení organismu, především střev, kdy dochází k zhoršení vstřebávání všech živin. V tomto případě musíte nejprve organismus pročistit.  Yucca shidingera, Šťáva z celých listů aloe vera, Acidophilus pro obnovu zdravé střevní mikroflóry.

Máte již problémy se ztukovatěním vnitřních orgánů - cév, jater...?
Pomoci mohou Lipotropní faktory. Lipotropní faktory jsou látky (cholin, methionin, inozitol), které zabraňují hromadění cholesterolu a tuku v játrech. Jsou užitečné při rozličných jaterních onemocněních.

Vaším problémem je především degenerace tukové tkáně - celulitida?
Pak je důležité pročištění organismu a podpora krevního a lymfatického oběhu. Na detoxikace můžete využít následujcí přípravky: Yucca shidingera, Chlorella, Neera kúra.

Chcete hubnout a zároveň trpíte sníženou imunitou a častými záněty?
Doporučujeme LKVB6,  Green tea.

Máte nadváhu, vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol a kardiovaskulární potíže?
V tomto případě vyzkoušejte LKVB6

Zadržujete nadměrné množství tekutin?
Vyzkoušejte pampelišku.

Jste pouze líní cvičit, avšak zcela zdravý a tudíž vám nebude vadit větší příjem kofeinu?
Můžete hubnout s přípravkem Thermogenic komplex.

Máte problémy se slinivkou břišní a chcete se chránit proti cukrovce?
Zkuste užívat chrom či extrakt z bílých fazolí.

Trpíte na zácpu?

Pomoci může pomoci vláknina či šťáva z celých listů aloe vera.

Autor: mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (143)

 • Obrázek uživatele Venca
  Venca (anonym)

  Co tahkle se začít hejbat, co?

  Led 08, 2006
 • Obrázek uživatele Ani
  Ani (anonym)

  Přípravků je skutečně mnoho, ale co dělat v případě,že vláknina v nich obsažená mi způsobuje nadýmání,nevolnost a další průvodní jevy? Děkuji za odpověď.

  Říj 09, 2003
 • Obrázek uživatele doktorka
  doktorka (anonym)

  Jsou dva způsoby, které je nejlépe praktikovat současně. 1) Začít s nižšími dávkami - v zažívacím traktu se postupně (často do 14 dnů) vytvoří enzymy , které pomohou snášet vlákninu. 2) Snažit se o úpravu narušené střevní mikroflóry, která může způsobovat potíže s nadýmáním - zde může pomoci užívání přípravků Acidophilus 6 miliard či Multiacidophilus.

  Říj 14, 2003
 • Obrázek uživatele Ilona
  Ilona (anonym)

  Dostala jsem darem výrobek Herbalife - rostlinný koncentrát Thermojetics - nápoj na hubnutí a pročištění.Bohužel ho nevyužiju a proto bych ho ráda nabídla ke koupi. Stál 800,-- Kč a prodám ho za 450,-- Kč. Vlastním 1 kus, nejsem dealer. Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se na tel. 221 621 576.

  Kvě 11, 2004
 • Obrázek uživatele Lucka
  Lucka (anonym)

  Zkuste používat ty, ve kterých vláknina není a doplňujte ji přirozeně(zelenina, ovoce, músli) a hlavně hodně pít. Minimálně necelý půllitr na 10 kg váhy.

  Feb 11, 2004
 • Obrázek uživatele Jan Wagner
  Jan Wagner (anonym)

  Nemáte nadváhu , protože jste jedli příliš mnoho! Máte nadváhu, protože jste nejedli správně! Je třeba odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což umožní zdravými návyky se zbavit tuků a udržet si stále ideální váhu. Buněčná výživa jednoduše znamená výživný program, který je sestaven tak že buňky v našem těle jsou plně vyživovány. To našim buňkám umožní růst, regenerovat a vykonávat jejich funkci s největší efektivností, která je možná. Dalším problémem je pitný režim. Čím méně vody pijeme, tím více se ji organismus bude pokoušet uschovat pro pozdější využití. Tomuto procesu se říká zadržování vody, které vede ke zvětšení buněk právě díky vodě, která se v nich uschová. V celkovém důsledku pak ke vzhledu člověka s nadváhou. Pokud chcete vědět ještě více obraťte se na moji mailovou adresu: janek42"seznam.cz

  Lis 27, 2003
 • Obrázek uživatele Radka
  Radka (anonym)

  Ahojky dámy...po dlouhé době co jsem se snažila zhubnout všemožnýma způsobama a přípravkama jsem uznala že je to blbost...ale teď jsem dala na radu specialisty a řeknu vám že to opravdu funguje a ani finančně náročné to není..jsem jednoduše nadšená a ráda bych pomohla Vám co se trápite jako já ještě před nedávnem..pokud by jste chtěli tu úžasnou věc poradit ozvěte se mi na mail-gabara"centrum.cz...ahojky Radka

  Pro 31, 2003
 • Obrázek uživatele Hříbalová
  Hříbalová (anonym)

  Přípravků je skutečně mnoho, ale co dělat v případě,že vláknina v nich obsažená mi způsobuje nadýmání,nevolnost a další průvodní jevy? Děkuji za odpověď.

  Říj 09, 2003
 • Obrázek uživatele Dáša
  Dáša (anonym)

  Ahoj, nemám vyzkoušeny žádné přípravky na hubnutí, ale absolvovala jsem kurz snižování nadváhy. Takže jediná rada : hodně pít nesl.,neperl. vody, nejl. korunní, jíst častěji a menší dávky, pokud možno nízkokal., a maximum zeleniny. Kdo je zdravý, přidá sport a kilečka půjdou dolů. Hlavně vydržet. Není to omezování, jde jen o to, naučit se přijímat jinou stravu, než na jakou jsme zvyklí. A té pak můžeme sníst víc, tudíž nehladovíme. Držím palce. Hlavně je to levnější, než jakékoliv přípravky a oblbovače.

  Feb 28, 2006
 • Obrázek uživatele Bohuna
  Bohuna (anonym)

  Ahoj, nemám vyzkoušeny žádné přípravky na hubnutí ani diety. Nejlepší způsob je změna stravy na stálo. Najděte si Zářící zdraví Dr. Normana Walkera a pokud se budete řídit jeho radami, každý z vás musí zhubnout a bez hladovění. Jíte jen ovoce, zeleninu, semínka a ořechy. Pijete ovocné a zeleninové šťávy a je to bezvadné. Doporučuji! Všem přeji úspěšné hubnutí.

  Bře 17, 2006
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  Mě pomohlo zhubnout,že jsem nejedla maso,vejce a tučnější výrobky.Prostě nízkotučná strava a jen třikrát denně.Hodně pít,sladit se může.Každý týden bylo kilo dole.

  Črv 28, 2006
 • Obrázek uživatele jitka
  jitka (anonym)

  už 5 neděl jím zdravě a dost jsem omezila dávky a ta ručička na váze se nechce pohnout směrem dolů ani zanic...je to normální?

  Srp 04, 2006
 • Obrázek uživatele Martin
  Martin (anonym)

  Pozor!! Pro ty, kteří mají o svém zdraví jasno !! www.hubnete.cz/marty

  Zář 18, 2006
 • Obrázek uživatele Z jiné rubriky
  Z jiné rubriky (anonym)

  Je to mor, zaplevelující Annonci a všechny další inzertní časopisy a inzerní noviny. Stokrát maskovaný za "přivýdělek", "novou šanci", "činnost doma", "buněčnou výživu" a další nesmysly. Zbytky smetené někde z podlahy gruzínské balírny čaje (kdo ví jestli ne něčeho horšího) a je z toho Multi-level marketing jako řemen, nebo spíš jako letadlo. A stovky lidí vám ho (jako zde) doporučují, poněvadž z každého prodaného balení má zisk celý řetězec podvodníků. Sami nejprve naletěli a zaplatili vstupní poplatek, tak teď musejí získávat nové duše. Je to jako SkyLine. Nic jiného než ubohý kšeft. odpovědět >> 2. 4. 2004 11:26:00, Jana Nezbyva nic jineho nez souhlasit. Myslim si to same. A ti aktivisti co to nabizeji...fuj. Tak trochu mi pripominaji jehovisty. odpovědět >> 2. 4. 2004 13:55:00, Gabriela Mili odpurci,mne je uplne jedno,jak ho kdo prodava a kolik si na tom kdo vydela.Pro me je dulezite,ze je mi dobre,citim se zdrava a pekne se mi formuje postava. odpovědět >> 2. 4. 2004 19:30:00, Kateřina A já jsem se s tím pěkně zrychtovala. Svinstvo. odpovědět >> 5. 4. 2004 08:36:00, Marie Napiš nám, Kateřino, svůj příběh. Mně Herbalife taky nepomohl. O výživě vím hodně, tohle normálním lidem nemůže stačit k uspokojení z jídla. odpovědět >> Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi Poslední příspěvky v diskusi 8. 9. 2006 12:25:19, HL HOVNO ! odpovědět >> 12. 9. 2006 09:40:53, Pavel Funguje to, je to naprosto logický program, jde tam prostě o dietu a hlavně pohyb a celkově vnucovaná zdravá životospráva a životní styl. To je úspěch ke kondici popřípadě hubnutí. Bohušel herbalife na tom vytvořil ujetý psychologický marketing a proto ted prodává pikslu bezceného prachu a dobrou radu za takové peníze. Chcete zhubnout? Zeptejte se MĚ! odpovědět >> 12. 9. 2006 10:00:42, mimi Tak se tě ptám ! odpovědět >> 12. 9. 2006 11:59:09, Pavel stručně: hodně pohybu, míň jídla, víc milování! odpovědět >> 18. 9. 2006 23:08:59, míša moje mamka se tim živý,a je na tom fyzicky(podle ní dobře)špatně!!!!jsou to keci.hnus.psychicky je na tom ještě hůř.každý den se s ní hádám.dnes sem volal jejímu delerovi toho svinstva,a řek sem mu,že jestly jí to ještě jednou prodá,tak mu rosekám ksicht,a prdel mu pověsim na řeznickej hák!!já ji mám rád...ona to už nechápe.

  Zář 19, 2006
 • Obrázek uživatele Kukura
  Kukura (anonym)

  Tak Herbalajfové vnikli i sem?

  Zář 19, 2006
 • Obrázek uživatele EL
  EL (anonym)

  Hlavně se vyhněte všem těm www. hubnete.cz /.. cosi, jde o firmu OBS, šílený podvodníci, jinde v Evropě je tenhle druh "firem" zakázaný, najděte si články o nich na netu a varujte před nima. Jejich agenti se cpou všude možně bacha na ně.

  Říj 31, 2006
 • Obrázek uživatele Tony
  Tony (anonym)

  To je ale verbež, fakt.

  Čer 25, 2007
 • Obrázek uživatele lucinka
  lucinka (anonym)

  dobry den potrebuju pomoct je mi 19 a mam nadvahu asi 40 kilo uz dlouho se snazim zhubnout ale nejde to zmenila sem jidelnicek a porad nic co mam delat pomuzou mi nejake tabletky dekuji za odpoved pokud o necem vite napiste mi na e-mail : kvetina.luca"seznam.cz dekuji moc

  Říj 31, 2007
 • Obrázek uživatele erna
  erna (anonym)

  míšo,jsou i dobré věci,jen najít to pravé,u takového herbalife moc lidí dělá chybu,že skoro nepije vodu nebo nedodržuje dávky,někteří i skončí v nemocnici,ale to si mohou přivodit i špatným užíváoním jiných věcí,např taková yucca,o které je řeč v tom článku nebo lkvb,to jsou super věci od české firmy,já s nimi mám nejlepší zkušenosst,ale jsou lidi,kteří ve snaze urychlit věci(tloustli 20 let a teď chtějí zhubnout za týden) se předávkujou nebo nepijou vodu,a uvolňující se zplodiny nahromaděné v těle(zejm.v tuku) se uvolňují příliš rychle,navíc málo tekutin a člověk si zahrává se zdravím a diví se,že skončí v nemocnici.ne všechny nabízené věci na trhu jsou šmejd.

  Lis 02, 2007
 • Obrázek uživatele erna
  erna (anonym)

  lucinko,tebe by měl vidět doktor, zkus si sehnat doporučení od obvoďáka a objednej se do Prahy na národní třídu,endokrinologie - obezitologie.doktoři mají prášky,jen ne každému je předepíšou,ale ty si skutečně zahráváš se zdravím try bys měla brát jen to,co předepíše nebo schválí doktor,při téhle nadváze je možné,že už máš poškozené zdraví

  Lis 07, 2007
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  Lucinko, samozřejmě, že jsou prášky na hubnutí, ale předepisuje je jenom doktor, a k tomu by ses měla jít poradit nejdřív.

  Lis 07, 2007
 • Obrázek uživatele Věra
  Věra (anonym)

  Ahoj Luci po dvou letech jsem potkala známého a ten nemohl pořád zhubnout měl 150kg byl totiž po mozkové mrtvici a díky ležení přibral měl narušený metabolismus . A ejhle nemohla jsem ho poznat zhodil 50kg za jeden rok jak to udělal no našel si dobrou dijetološku napsala mu tablety na hubnutí a začal dodržovat vegetarianskou stravu s tí , že nevyřadil uplně maso jedl jen drůbež a ryby. Podstatou jeho hubnutí bylo dal si jídlo na malý talířek aby vypadalo , že má moc jídla a pak jedl velmi pomalu malou lžičkou a vypil přes den až 3 litry tekutin většinou vodu jemě perlivou nebo čaj.Začal chodit ze začátku malé trasy a pak přidával .Takže jak už radili předemnou najdi si dobrého doktora a pod kontrolu hubni , ale nezapomeň až zhubneš nevracej se ke svému stylu stravování , ale domluv se s doktorem na jídelníčku , abysis udržela váhu. Přeji ti hodně uspěchů a vydrž

  Lis 07, 2007
 • Obrázek uživatele K.Mazkova
  K.Mazkova (anonym)

  Prodám 59tbl Bioaktivní C.L.A 1000 Booster za 200 kč + poštovné, exp.do 09/2008 K.Mazkova"seznam.cz

  Led 25, 2008
 • Obrázek uživatele Jarka
  Jarka (anonym)

  Je mi 55 let.Také nevím jak zhubnout.Zkusila jsem to s práškama pro ženy od 40 let, pěkně to se mnou zacvičilo-trávicí potíže,bolesti střev.Tak to zkouším pomocí zmenšování dávky jednotlivých porcí jídla a ono to jde.Sice pomalu,ale jde to.Hlad nepociťuji,více piji.

  Bře 02, 2008
 • Obrázek uživatele Petra J.
  Petra J. (anonym)

  Dobrý den, doporučila bych opravdu přírodní produkty místo chemie. Fungují tak, že štěpí tuky a odvádějí je z těla - tzn. žádná povislá kůže a žádný jojo efekt. Mohu doporučit. Nechci dělat reklamu, tak více na mailíku ok.lukepha"gmail.com

  Bře 02, 2008
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Trď prolézám temata a ty ty svoje sračky inzeruješ fakt všude a na všechno

  Bře 02, 2008
 • Obrázek uživatele sp
  sp (anonym)

  Raději se podívejte na bylinky na http://www.bylinkov.cz/

  Kvě 11, 2008
 • Obrázek uživatele Monika
  Monika (anonym)

  Právě používám zdravou dietu,při které jsem za 2měsíce zhubla 6.kg.Máte-li zájem o informace-volejte na číslo 776 853 785.Spolupracuji s Německou firmou,která se zabývá zdravím a vím jak pomoci lidem,kteří mají problémy s cukrovkou,vysokým tlakem,ekzémy nebo se srdcem.Volejte jen ti,kteří máte zájem si začít řešit svůj zdravotní stav.Spolupracuji i s lékaři a mám i osobní zkušenosti.Monika.

  Lis 26, 2008
 • Obrázek uživatele verunka
  verunka (anonym)

  Ahojky prodám EBS tablety baleni po 60 tabl. ktere normalne stoji470 kc bez 7 tabl. za 200 kc. Kdo ma zajem at napise na danovaveronika"seznam.cz zaslu bud na dobirku nebo je klidne mozne i osobni predani..:)Ale to plati jen pro plzen

  Led 12, 2009
 • Obrázek uživatele kritic
  kritic (anonym)

  A co takhle místo dalších tablet a chemie si dát trochu méně na talíř a jednu procházku, běh nebo plavání k tomu? Jistě, všechny přípravky na snížení váhy jsou samozřejmě na přírodní bázi. ¨Zajímalo by mně, proč tyto reklamy na hubnutí tvrdí, že můžete jíst úplně všechno a přidávají, že dostanete letáček jak jíst, ale to opravdu jen proto, abyste snižování urychlili. Chraň bůh, ne proto, že jsou naše přípravky k ničemu.

  Čer 17, 2009
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Dobrý den,za 3 měsíce jsem zhubnul 15 kg.Chcete vědět,jak?Tak navštivte www.hubnete.cz/romse

  Črv 20, 2009
 • Obrázek uživatele macinka
  macinka (anonym)

  Prodám ebs tablety dosáhla jsem svého cíle. 100 tablet za 300 i s poštovným. pište na mamina84"seznam.cz

  Srp 13, 2009
 • Obrázek uživatele Deny
  Deny (anonym)

  Mám velký zájem o koupi tablet adipex..prosím ozvěte se nekdo je to nutné dekuji denisa ( _natali_@centrum.cz

  Led 07, 2010
 • Obrázek uživatele mirka
  mirka (anonym)

  Ahojky, nabízím prášky na hubnutí, odbourávají pocit hladu a chutě a částečně i tuky a jsou šetrnější k tělu a bez vedlejších účinků. Pište mi na clloette@email.cz

  Led 08, 2010
 • Obrázek uživatele Alena
  Alena (anonym)

  xenical mám cerepc na velké balení, budto prodám nebo vymění za velké balení meridie mofiz@centrum.cz

  Dub 17, 2010
 • Obrázek uživatele kája
  kája (anonym)

  Ten sajrajt nekupujte po troše tuku budete mít průjem jak mraky

  Dub 17, 2010
 • Obrázek uživatele Katty
  Katty (anonym)

  Chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás neví více o tom, co je pravdy na hubnutí pomocí vody s citronem. Moc díky za odpověď ;)

  Dub 18, 2010
 • Obrázek uživatele ó!
  ó! (anonym)

  Nemáte nadváhu , protože...Že by Herbalife?

  Dub 18, 2010
 • Obrázek uživatele w
  w (anonym)

  Dobrý den, nabízím Adipex 100tb.originál balení s platíčkama a českým letákem a také Meridii orig.balení 98x15mg (dovoz) . Vyzkoušeno mnou a vše v pořádku :) zasílám momentálně i na DOBÍRKU. Jen solidní jednání, děkuji. wait123@seznam.cz

  Srp 15, 2010
 • Obrázek uživatele qqq
  qqq (anonym)

  xenical mám cerepc na velké...Po Xenicali snad ještě nikdo nezhubl, jenom se každý po....

  Srp 15, 2010
 • Obrázek uživatele zuzana32
  zuzana32

  Prodám XENIXAL 120mg. Prodává se v balení po 21, 42 a 84 tobolekách. Já měla to po 84, ale protože jsem až překvapivě rychle dosáhla váhy, kterou jsem chtěla, nabízím zbývajících 71 tobolek. Já osobně jsem neměla žádné vedlejší účinky a kamarádku přešli po prvních 10 dnech a většina žen, s kterými jsem se o tom bavila a měli s tejný problém jako kamarádka, to pak mělo podobně. Pokud vedlejší účinky jsou, tak člověk nějak těch prvních deset dní musí přežít. Tohle bylo moje druhé balení (oboje po 84 tobolkách) co jsem zakoupila, takže po 97 tabletách, které se jí třikrát denně (měsíc a pár dní) jsem zhubla skoro 10 kg. Prodala bych je za 1200,-. Buď osobní setkání v Praze, nebo poštou na dobírku. Kdyby, jste měli zájem tak mě kontaktujte na n.beckova@hotmail.com .

  Lis 17, 2010
 • Obrázek uživatele Lojza Heger
  Lojza Heger (anonym)

  Prodám XENIXAL 120mg....Hm... všichni po Xenicalu ,,překvapivě rychle dosáhli ideální váhu" a teď je toho plnej internet a nikdo to nechce... Copak, copak?

  Lis 22, 2010
 • Obrázek uživatele neta
  neta

  Hubnout se dá i bez drahých přípravků.Já zhubla po natur-omega-www.nutraline.cz. Zakoupíte za 364,- + dobírka.je to úžasné,má léčebné účinky a víte co jíte.

  Lis 22, 2010

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama