Reklama

Začni Hubnutí od 7.4.2004

Mona (Út, 27. 6. 2006 - 07:06)

Světlana-Pokud chcete opravdu poradit a myslíte to vážně, zcela ZDARMA a nezávázně vám nabízím úvodní konzultací a to buď přez mail nebo osobně v mém pražském studiu-kolik budou stát ty další konzultace?!!!!

Světlana - WWW. (Út, 27. 6. 2006 - 01:06)

Zdravím dámy,

vím, já už se na to fakt nemůžu dívat. Jsem výživová poradkyně a pracovat s lidičkama, který chtějí zhubnout, přibrat nebo si jen změnit stravovací návyky je moje denodenní práce. Moje odborná rada zní- nedržte diety, to se nedá vydržet po celý život a k tomu se ještě ošizujete o potřebné živiny, protože během diet je strava víceméně jednostranná. a o jojo efektu vám asi nemusím ani vyprávět. Je potřeba postupně změnit stravovací návyky, které zajístí zdravé hubnutí a hlavně udržení nabyté váhy a pro vyváženost jídelníčku je potřeba odborný dohled. Mezi lidmi koluje tolik přeludu a nesmyslu, že i mě, mé nové klientky občas překvapí a to je potřeba dát do pořádku. Pokud chcete opravdu poradit a myslíte to vážně, zcela ZDARMA a nezávázně vám nabízím úvodní konzultací a to buď přez mail nebo osobně v mém pražském studiu. Přejí hodně úspěchu na vaše cestě za zdravím, sebevědomím a krásnou postavičkou. Světlana (info"zmena-image.cz)

Sandra (Čt, 9. 12. 2004 - 19:12)

Ahoj Pavlo, když jsem si to tak přepočítala, tak mi vyšlo, že do Vánoc zhubnu 8 kg a kolik můžu přibrat o Vánocích nevím, ale na Mikuláše jsem chtěla udělat výjimku a už jsem ani na to sladké neměla moc chuť, takže i kdybych přibrala 2kg, tak bych pořád měla 6!!kg dole

Petra (St, 8. 12. 2004 - 13:12)

Jses fakt otravna, Zuzi ma pravdu!

Pavla (Po, 6. 12. 2004 - 21:12)

Ahoj Sandro, Tvoji dietu znám a mám ji několikrát vyzkoušenou. Bohužel vždy s JO-JO efektem. Znám lepší způsob. Zhubla jsem 15 kg bez JO-JO efektu. Podívej na www.hubnete.cz/chytre

Sandra (Čt, 25. 11. 2004 - 22:11)

Ahoj holky, které se snažíte zhubnout, mám tady pro Vás dietu, já taky teď hubnu a budu hubnout až do Vánoc, abych si pak mohla ve sváteční dny pořádně užívat

Hana (Út, 5. 10. 2004 - 17:10)

Holky zkuste tohle http://www.hubnete.cz/proste opravdu to funguje a zhubla jsem 20 kilo!

webmaster (Po, 6. 9. 2004 - 14:09)

Předmět: TAKY TOUZITE PO KRASNE POSTAVE? Autor: anicka Datum: 4.9. 2004 22:34:34 Nevim jak vy, ale ja jsem se dneska rozhodla prestat s kolotocem diet a prezirani...Mnoho z nas stravi odrikanim a vycitkama spoustu casu...a vysledek se nedostavi a nebo treba i dostavi ale na jak dlouho?Podme do toho spolu!Kazda z nas ma nejake tipy, zpusoby, pravidla, ktere se tykaji ziskani a udrzeni krasne postavy.Ja otevrene rikam, ze podle BMI jsem v norme ALE JA NEJSEM SPOKOJENA!a co je damy dulezitejsi, nez to jak se vnimame?V jakem tele zijeme nas ovlivnuje vic nez si pripoustime.Mira sebevedomi dokaze poradne zmenit zivot... Předmět: TAKY TOUZITE PO KRASNE POSTAVE? Autor: anicka Datum: 4.9. 2004 22:35:51 jo mimochodem kdyby byl nekdo tak mooc hodny a pomohl mi zaradit toto tema do HUBNUTI. diky:) Předmět: TAKY TOUZITE PO KRASNE POSTAVE? Autor: anicka Datum: 5.9. 2004 19:36:09 ach jo...chci byt hubena...za kazdou cenu...proc je to pro me tak dulezite?prtoc zrovna ja travim pulku zivota dietama? BACVI ME TO!je to muj zivot...chi byt hubena...nevim kde se to ve me vzalo...ze by to bylo ve me?studuju operni zpev a ten asi potrebuje par kil navic ale me se to hnusi!!!je mi z toho spatne...je mi zle kdykoli se vic najim...je mi zle z tohoze se neumim ovladat...je mi zle z to ho ze nejsem takova jaka chci byt... Předmět: TAKY TOUZITE PO KRASNE POSTAVE? Autor: anicka Datum: 5.9. 2004 19:37:12 prosim...najde se nekdo kdo ma stejne pocity jako ja? Předmět: TAKY TOUZITE PO KRASNE POSTAVE? Autor: Martina Datum: 6.9. 2004 9:31:58 A co takhle liposukce...koukni na forum Lipo-babinec nebo Liposukce a ver mi ze by to tve trapeni zmizelo

Centrum čínské (Pá, 11. 6. 2004 - 22:06)

Redukční programRedukční program - prostě program pro každého, kdo se rozhodl něco příjemného udělat se svým tělem.Obezita či nadváha se stala velmi častou civilizační nemocí. Snaha se jí zbavit je jedním z nejvíce diskutovaných témat v (nejen) dámské společnosti. Byly vypracovány tisíce diet - různě účinných, více či méně snesitelných.Námi nabízený redukční program klade důraz především na šetrnost vůči organismu. Nežádoucímu jo-jo efektu je zde předcházeno stimulací ušních akupunkturních bodů, která ovlivňuje pocit hladu a psychickou vyrovnanost. Akupunktura je výraznou pomocí v zabránění průvodním jevům plynoucích z omezeného příjmu potravy, jako je celková slabost či překyselení žaludku, a dále psychických dopadů - nervozity, podráždění, nespavosti apod.Doporučovaná dieta je sestavena dle principů čínské dietetiky. Jejím cílem je odstranění odpadních látek z těla, odlehčení organismu, navození rovnováhy dvou protikladných aspektů - JINu a YANGu - v těle a v neposlední řadě i osvojení si správných stravovacích návyků. Během třítýdenní kúry mají klienti možnost konzultace na naší klinice.Redukční program se stal velmi oblíbeným a vyhledávaným mezi širokou veřejností.Redukční program provádíme v nezměněné podobě od roku 1998 a je "otestovaný" na velkém souboru klientů. Je určený pro motivované jedince, kteří však nemají dostatečně pevnou vůli či přesně rozepsaný dietní režim. Kúra je dvacetidenní a po jejím absolvování je průměrný pokles hmotnosti 1/9 výchozí tělesné hmotnost. Pro dosažení tohoto příjemného výsledku se využívá několik aspektů.Motivacebez které by to nešlo a klient by pochopitelně nenavštívil naše zařízení. Další pilíře diety slouží k podpoře motivace a nastolení jasného řádu, podle kterého je potom snadnější postupovat.Dietatvoří nejdůležitější součást redukčních kúr. Při jejím sestavení se využívá základních nutričních poznatků a rovněž učení čínské medicíny o yinu a yangu v dietetice. Malé množství konzumovaných potravin zajistí přísun nezbytných výživných látek (minerálů, vitamínů, fosfolipidů, bílkovin), při jejichž nedostatku vzniká podvědomá nutnost přerušit dietu a najíst se. Navíc, základním předpokladem diety je nepoškodit organizmus karencí (nedostatkem) nezbytných látek.Ušní akupunkturapomáhá při regulaci metabolických dějů a při tlumení stresu. Představy, že by po napíchnutí jehliček do ucha někdo zhubnul bez dalšího nažení jsou již překonány. Jehly svým reflexním působením pouze odstraní stres z hladovění, z nemožnosti zajíst své každodenní problémy, utlumí sekreci žaludečních šťáv, zvýší práh pro navození stresu. Jehly se napichují až po 24 hodinovém hladovění, aby nebylo pochyb o jejich lokalizaci (pryč je rovněž doba, kdy se jehličky píchaly na počkání od boku a samozřejmě se zcela minuly účinkům).Režimová opatřenídalším ze "Svatoplukových prutů", nutných pro zdárné ukončení diety je způsob, jakým stravu konzumujeme. Zásadou je dlouhé žvýkání potravy, jednak kvůli kompletnímu strávení tohoto malého množství a jednak kvůli výuce. Po skončení diety se totiž snažíme nezapomenout na tento "umravněný" způsob konzumace, což se nám poté odmění udržením si hmotnosti.Dohled lékařeběhem dvacetidenní kúry přichází klienti na pravidelné kontroly, při kterých se pochlubí svými "mezičasy" v poklesu hmotnosti, zkontroluje se ucho s jehličkami, klienti se povzbudí či napomenou, podle toho, co vyžadují okolnosti.Detoxikacevýznamný vedlejším produktem redukční kúry je pročištění organizmu. Při dietě se klade velký důraz na výběr potravin, které neobsahují konzervační látky či nevhodné příchutě. Pro zažívací trakt je to balzám. Jednak nemá co na práci a tak zde probíhá regenerace, jednak nepřijímá toxické látky ze stravy a navíc konzumované potraviny mají i přímý regenerační dopad na vnitřní orgány (černý sezam, ovoce, zelenina).Zkuste taky naši dvacetidenní redukční kúru!

Zuzana (So, 5. 6. 2004 - 20:06)

Jeste jedna varianta lehke vecere je polevka ( kureci prso uvareny se zeleninou,kousek masoxu na ochuceni, libecek a petrzel.nat, vse pak nakrajim na male kousky a z hrnicku pak popijim kdykoliv mi kruci v zaludku).

Zuzana (So, 5. 6. 2004 - 20:06)

Tomasi, pokud vytrvas v nevecereni, nemuzes mit problem s udrzenim vahy, kdyz jsem pred 10 lety hubla tim, ze od 16 hod. jsem uz nejedla, vaha mi porad klesala dal a dal, takze jen pro udrzeni vahy jsem to vyresila tim, ze bez vecere jsem byla jen 2x tydne- misto vecere cviceni, takze to bylo snadne, pred, ani po cviceni totiz jist ani nemuzu.Jinak kdyz uz nejaka vecere, tak jen lehci, salat (olivy, nejaky dobry syr na kosticky, sklenicka Savignonu, nebo nakrajena zelenina na prouzky- mrkev, salat.okurka, paprika a namacim to v bilem jogurtu v kterem mam trochu koreni zaziky a zeleny caj nebo nejaky bylinkovy)A pred den jsem zadne omezeni v jidle nedelala, to byl jediny zpusob, jak vydrzet ty vecerni pusty, vedela jsem ze si pres den dam, na co mam chut a tak se s tim psychika vyrovnala.Vecere je jed, stacilo par let otocit stravovani opet na spis vecerni...takova ta rodinna pohodicka u spolecne vecere, pokec...a clovek toho dokazal sporadat za tu hodinu u stolu...

Drayf (So, 5. 6. 2004 - 19:06)

FOR DASA....Ahoj...sem na tom obdobne jen stim rozdilem ze je mi 20....ostuda...A co me stve nejvic....mela sem pred rokem a pul o 10 kilo mene...jenze...tezko se da popsat jak k tomu doslo....proste driv sem sportovala jako blazen kazudej den neco...a pak zlom...nevim jestli to mam nazvat presportovanosti...ale z niceho nic sem prestala...a pak uz sem zlenivela natolik ze se mi nechtelo znovu zacinat...takze zacinem odted...co sem ted zkusila...hrozne moc se mi lib¨ili jedny kalhoty...bohuzel je meli jen v cisle o jedno mensi...tak sem si je za ty hrisny penize i tak koupila a proste MUSIM do nich ted zhubnout abych se v nich cejtila lip...tak uvidim...

Tomas (So, 5. 6. 2004 - 18:06)

přidám se taky trochu - hubnu sice už od 4.4. A to tak, že nevečeřím a začal jsem chodit 2x týdně sportovat a k obědu jen zeleninové saláty, max kuřecí přírodní řízek bez přílohy. No a 12 kilo dole (z 92 na 80 - měřím 183, trochu jsem se "oplácal v posledním zaměstnání, furt v autě a 12h v práci" a večer vybílená lednice nebo pořádnej gábl v restauraci), teď spíš mám problémy s udržením, ale doufám, že pokud přidám ještě posilovnu a nezměním své návyky z posledních 2 měsíců, tak to bude O.K. Držím všem palce.

Zuzana (So, 5. 6. 2004 - 18:06)

Daso, taky se snazim, je mi jeste o 6 let vice, prestoze se mi to jednou povedlo vyrazne zhubnout, uz hodne dlouho mam stejne vysledky jako ty. Vseho nechham driv, nez se nejaky vysledek dostavi a vzdy pro to najdu omluvu nebo vysvetleni.Nejake diety, to je naporad a kdo by si tim otravil cely zivot?Ted uz 14 dni dodrzuju jedinou dietu, nejim vecer, normalne jim cely den, jen do 15-16 hodiny max., proste po obede si vezmu jeste pak neco maleho a verec proste nic, max. mrkev.Dolu vaha jde moc pomalinku, kdyz jsem zacala, mela jsem 69, ted mam 67, jsou to ty dve kila, po kterych se to obvykle na cas zastavi. Cvicim/necvicim, nic pravidelneho,ale musim vydrzet, protoze to nakonec vysledek prinese.Myslela jsem si, ze to nevydrzim, ale koupila jsem si tady na OO1 shopu regalen kapky na srovnani metabolismu a kupodivu po nich nemam prilis chut k jidlu, beru 3x 9 kapek pred nebo po jidle, jak kdy mi to vyjde. Vecer samozrejme bez jidla.Zacala jsem zase verit, ze to zvladnu, sice ted me ceka obdobi, kdy se nic nepohne, takze to bude dalsi zkouska me vule, ale uz jsem tak zhubla kdysi 10 kilo na dost dlouho, musim vydrzet, jinak mi proste kazdy rok ceka kilo navic a do 50 let jsem matrona.Jinak pro trochu urychleni hubnuti si pristi tyden zaradim jeden ovocny den, tedy jablecny, abych byla presna, jen k snidani pridam banan.Tak hodne stesti a sil k zacatku.

dasa (So, 5. 6. 2004 - 16:06)

Ahojki všichni, kdo se snaží něco se sebou dělat. Můžu říci, že jsem zkusila asi všechno. Počínaje hladovkou, dělenou stravou i pohybem. Všechno jsem skončila dříve než se nějaký výsledek dostavil. Vždy jsem shodila tak 2kg a hotovo. Já nemám pevnou vůli a o tom to je. Potřebovala bych najít nějakou dobrou duši, která chce také shodit, a se kterou se budeme stále nutit něco pro sebe dělat. Je mi 36 let, výška 160 a váha 75. No prostě hrůza.

SONA (Pá, 4. 6. 2004 - 17:06)

NEDAŘÍ SE MY ZHUBNOUT VYKOUŠELA JSEM SNAD VŠECHNO ALE NIC NEPRAVIDELNĚ CVIČIM PROTOŽE MAM VETŠÍ BŘICHO KTERÉ SE MY NELÍBÍ

Eliška (Po, 17. 5. 2004 - 19:05)

Majko, potom máš pravdu - je to o té pevné vůli a s tím se musí poprat úplně všichni, kdo chtějí zhubnout. Mně pomáhá vědět, že v tom nejsem sama, dokáží mě nabudit hecující řeči kolegyň hubnoucích a snažících se. Dovoluje ti tvůj zdravotní stav sportovat nebo se nějak hýbat?

Majka z Moravy (Po, 17. 5. 2004 - 18:05)

Ahoj Eliško, díky za odpověď. K endokrinologovi chodím už deset měsíců a užívám hormony, ale nezhubla jsem ani kg. U mě je to asi spíš o pevné vůli..Ale jak na to ??? Přeji hezký den.

Eliška (Po, 17. 5. 2004 - 13:05)

Zuzo, myslím si, že návštěva endokrinologa není nikdy marná. Hypofunkce štítné žlázy má i jiné příznaky a ne vždy se projeví všechny najednou. To, že přibíráš i po vodě, nemusí být nutně štítnicí - může to být zkrátka vrozeným pomalým metabolismem, možná máš sedavé zaměstnání, co já vím.. Pokud máš však podezření na hypofunkci, určitě si o tom promluv se svým praktickým lékařem, který tě pošle na vyšetření k odborníkovi. A ten se tím zabývat bude, udělají ti sono a vyšetří vzorek krve. K dělené stravě - nevím jak ostatní, ale asi by mě z toho za chvíli bolel žaludek. Je tu ještě někdo, kdo nechce být pouze štíhlý, ale chce být zdravý a štíhlý?

Zuza (Ne, 16. 5. 2004 - 17:05)

Kdyby jste nekdo vedel co zvysuje cinnost stitne zlazy nebo co se na to da normalne koupit, dejte vedet. Jsem presvedcena, ze pokud jim porad stejne a kazdy rok mi zustava o kilo vic, muze to byt snizujici funkci a pak by to nejaky doplnek ci prasek vyresil.Urcite spravne predpokladam, ze navsteva endokrinologa je u me marna, pokud nemam vyraznou nadvahu, tak se tim nebude nikdo zabyvat.

Reklama

Přidat komentář