Reklama

Tramal

Petr (St, 11. 2. 2004 - 21:02)

Kolik dáváte za ten subutex. Díval jsem se na ceny a je to teda dost drahé. Pár tablet i dva litry. A jsi si s tím rozpuštěním jistý. Někdo mi říkal že je tam nějaké kalcium nebo něco takového a že se mi po tom srazí krev.

Martin (St, 11. 2. 2004 - 07:02)

Vole tak to uz mas docela fajn vybudovanou toleranci zavyslaku radsi si slehni herak to je bomba tramal je uz slabej, ale jinak :normalne ho rozpust ve vode a pust ho tam :-) dobrej je i ten subutex slehnes si malou davku a celej den jsi zhulenej jako kun tak zatim

Martin (St, 11. 2. 2004 - 07:02)

Vole tak to uz mas docela fajn vybudovanou toleranci zavyslaku radsi si slehni herak to je bomba tramal je uz slabej ale jinak :normalne ho rozpust ve vode a pust ho tam :-) dobrej je i ten subutex slehnes si malou davku a celej den jsi zhulenej jako kun tak zatim

Petr (St, 4. 2. 2004 - 20:02)

Dnes jsem si četl dřívější příspěvky, a musím říct že se mi udělalo špatně. Vaše starosti.... " Jsem závislý, musel jsem se léčit sám bych to nezvládl", nebo "díky vám lidi že jste mě vyrovali co je Tramal zač, jsem citlivý, ulevilo se mi po něm, ale teď když vím co to je, dávám ruce pryč" .. ."co kdybych žaloval toho zlého doktora že mi předepsal takový jed, ještě bych na něm já chudáček byl závislý" a podobně. Jste nechutní. A na normální lidi mám dotaz. Zkoušeli jste si už píchat rospuštěné tablety. Na mě už totiž tramal nepůsobí. Utratím fakt hodně peněz a nahážu do sebe třeba i dvacet tablet a skoro nic necítím tak si ho chci píchat. Někde jsem slyšel že se to musí ještě nějak zbavit nákých látek co nepatří do žíly tak nevím. Poradte jak postupovat. Sehnal jsem si tramal na nitrožilní aplikaci, ale jsou to jen padesátky. Šlehnul jsem si pět a nic. Tak čekám na rady.

Petr (Út, 3. 2. 2004 - 20:02)

Vy vystrašení hlupáci. Tramal že je to samé co heroin. Jo? Nemám kurva rád lidi, co jen poučují, aby byl každý takový fanatik jako oni. Co je špatného na tom, že si prostě rád zpříjemním život. A když mi k tomu dopomůže tramal? No a. Takové ty kecy, jak každý vytahuje o závislosti. Buďte si jistí jednou věcí, člověk, který v příspěvku nade mnou píše o závislosti nikdy nic neměl. Přečte si v něco na netu a pak radí bůhví jak si myslí že nekoná dobro. Ty zasraný Ježíši Kriste zkurvený, nechceš se rovnou pohřbít. Mě fakt dokážou tyhle řečí od těchhle lidí pořádně vytočit. Drogy jsou špatné!!! Fuj!!! Neberte je!!! Vše co dělá život snesitelnější je hnus!!! Věřte v boha!!! Víra má smysl!!! Láska je věčná, láska k bohu překoná všechna úskalí!!! Ty lidský absece. Vy mě zabijete. Spasilelé!!! Pseudobozi, jsem panna Marie. Královna kaktusů. Já nemůžu za to, že se s tebou rozvedla žena. Že tě podváděla, jsi Ježíš, co čekáš? Ani ty nejsi věrný, šukáš své ovce. A to není správné! Kolikrát jsi zemřel? Nosím tě na krku. Jsi můj syn. Musíš se ukřižovat na kříži každého kostela.

Martas (Út, 3. 2. 2004 - 13:02)

servusPavle to jsi nevedel ze Tramal je jako Heroin? Opiaty jsou svinstvo ktere se na cloveku ktery zna jejich abst. syndrom podepisou na vzdy ...kdykoli ti bude trochu divny teplo nebo zima trochu potu lehci krec uz to budes citit jinak nez kdzby jsi tramal nikdy nepoznal a ryskovat dalsi uziti...z toho plyne ze prestat se da ovsem zbyde pouze abstynujici bojici se par kousku prasku ampule ci jine formy teto latky ...nezbyde nic jineho nez naucit se zit z touto skusenosti a uvedomit si ze denne kolem tebe projde 10 lidi z abstinencnim syndromem z heroinu ci jineho opiatu mejte se .

Pavel (Po, 2. 2. 2004 - 11:02)

Ahoj, opět po dlouhé době se ozývám.Jsem ten, který kdysi tady otevřel diskuzi o Tramalu a o tom jak se zbavit závislosti. Jsem docela šokován, když vidím jakým směrem se odvíjí příspěvky v tomto tématu. Neodsuzuji ničí názory, sám jsem byl kdysi přesvědčen, že Tramal je ten nejzázračnějsí lék jaký kdy byl vyroben. Jen bych chtěl poprosit dotyčné o jedno: Otevřete si nějaké svoje téma - třeba jak , kde a za kolik sehnat drogu, ale nepřijde mi vhodné, pouze snad jako varovné memento jak závislost začíná, předávat si podobné tipy zde. Přeju vám dojít ve zdraví do toho bodu, kdy zjistíte, že tak to dál nejde, že je třeba něco se závislostí dělat. Přeju vám dát se tou podstatně těžší cestou léčby a odvykání, ale cestou, která má smysl.A moc vám přeju ten smysl najít.

Dana (St, 15. 7. 2020 - 08:07)

Ahoj Pavle uz pul roku beru Tramal na bolesti žaludku ,ale neni mi uz po něm dobre a chci ho přestat brát ,jsou to šle muka ,myslim si ze uz mam abstinencni příznaky ,nespavost,bolesti kloubu ,pocení a v praci musim fungovat .Jak dlouho myslis te tento stav bude trvat?Vcerejskem jsem se zarekla ze to přestanu brát ,ale ve 2 rano uz jsem to nemohla vydržet a musela jsem si to vzít .Jak prosim z toho ven?V záři me čeká gynekologicka operace ,kde mi zas určitě neco nasadí .

Opiový uživatel (Po, 22. 12. 2003 - 23:12)

Potřebuju radu. Kupuju si opiový vývar, ale myslím si že to dealer vaří snad z normálního máku nebo co? Nevíte, jestli jde z obyčejného máku zpětnou formou nějak vyvařit něco, co bude mít účinky podobné opiu? Byl bych moc vděčný nebo nějaké jiné rady jak z běžně dostupných surovin dostat nějakou drogu. Předem díky.

naked_lolipop (Út, 18. 11. 2003 - 00:11)

petře jsi fakt řízek:o)))je sice fakt, že ti nevěřim ani slovo co tu píšeš, ale některý hlášky jako např. Jak poznám dealera heroinu sou fakt vostrý:o)) většinou totiž pokud si umíš sehnat opium, tramaly, houby a kokotiny, herák by neměl bejt sebemenší problém. to spíš tyhle sračky pilule skoro nikdo nemá:o))PS terezo, nejmenuješ se příjmením Pergnerová?:oD

Petr (Po, 17. 11. 2003 - 14:11)

Ale zase to s tím opiem a jinýma nepřehánějte. Já teda nevím, ale možná už mám návyk. Jak to poznat? Fyzický moc ne, ale když nemám opium, jsem nervózní, pořád na něj musím myslet, ve dne spím, v noci nemůžu usnout, pořád se potím, třesu. O depresích nemluvě. To už možná bude slabší návyk, ale co z toho, za tu zábavu to stojí. A chlast na to moc nepomáhá :(. Ale taková nitrožilní střela tramalu a hned je po depresích. Mějte se :)

Petr (Po, 17. 11. 2003 - 14:11)

Honzo, to ti doktor nepředepíše, pokuĎ netrpíš bolestmi. Jediná možnost je shánět ho na ulici. Já mám kámoše, který se k tomu občas dostane a pak mi to prodává. A nesháněj jen tramal, i jiné léky jsou dobré, nebo třeba opium, to je taky super. Kdybys sehnal recepty, klidně prázdné, mohli bychom se domluvit a určitě by to za to šlo nakoupit. Jsem z Ostravy. Fakt jediná možnost je na černém trhu tak se nevzdávej. Já teď spíš piju opiový roztok a je to stejně super jak tramal. Kolik si ho dáváš? Já klidně i pět 200mg tablet a to jsou pak stavy :) Ale těch pět tablet mě stojí třeba 200. Zato opium seženu za 50. Hodně štěstí a napiš jak se ti daří.

Honza H (Po, 17. 11. 2003 - 03:11)

Jednou jsem se k tramalu dostal a za tyden byl pryc :) Je to super vec. Lidi, kde by se dal sehnat? Obesel jsem hromadu doktoru a nikdo mi to nechce predepsat - Olomouc. Dik za odpoved. zsms"atlas.cz

Gita (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Ještě sháníte

agata (Pá, 14. 11. 2003 - 10:11)

no comment

Petr (Čt, 13. 11. 2003 - 20:11)

S drogama nikdy nezkončím, je to to nejlepší co může být. Teď fičím, a šťastnější jsem nikdy nebyl. Rada číslo jedna : Kombinujte jak můžete. Házejte do sebe vše co najdete a to jsou pak stavy. Žádná napůl bdělost ale vyloženě bezvědomí. Není nad pocit, když do něj člověk pomalu upadá. Měl jsem 30 hub, litr vína a hodně hašíše! a přísahám že jsem nevěděl, jestli jsem v realitě nebo zkutečnosti. Užívat života a rychle chcípnout, moje heslo. Jo, a skuste MST : Je to morfin a je super.

agata (Út, 11. 11. 2003 - 20:11)

nevim co me to napadlo,ze jsem cetla ty petrovo prispevky a nepreskakala jsem je.asi profesionalni deformace/delam s narkomanama/tvuj pribeh patri jinam a je smula,ze tyhle chaty muze cist kdokoliv,vcetne deti...je to peknej pruser.potrebujes pomoc hochu,ale ty to moc dobre vis.pomoci jasne nemyslim dobrej typ na sehnani receptu na tramal atd.takze,petre,jestli je alespon trochu pravdy v tom,cos napsal o svym IQ,vykasli se na bouchani do pocitace na tehle strankach.nic zivot sobe,jak se ti zlibi,nenic ho jinejm svyma radama.dik a neber to jako prasteny a ubohy radilkovsky kecy.k tomu mam daleko.ber to jako prosbu.cau.pro ostatni:tramal v tabletach jsem uzivala pri hematologicke lecbe.bolesti v kostech,des a bes.pocit jakyhosi ponorovani mimo bdelej stav,prima,bolesti utlumeny.po nejakym case ale bolesti byly silnejsi a misto dovolenych 3 tablet jsem jich spolykala treba 7.zadnej stav prima,uplna bdelost a bolest jako blazen.nasadili mi leky z rady opiatu,da se to pak snest.nejednalo se o zavislost a pak neucinek,ale o to,ze telo uz nereagovalo na tuhle radu leku,nestacilo to.chci jen rict,ze pri ruznych nemocech je to jiny,po urazech jiny,u kazdyho cloveka jiny.prasky jinak,kapky jinak.ovsem moznost zavislosti je jasna a nebezpecna jako svina.ja pri svy onkolog.hematol. nemoci verim svym doktorum,ze vedi,co delaj,ale obvodnimu doktorovi bych neverila pri soustavnym predepisovani tyhle rady leku ani nahodou.zeptala bych se stokrat jeste na jinym miste.

Petr (So, 8. 11. 2003 - 23:11)

Neboj se, nic sis nezničil. Je to lék na bolest, ten nic neničí. Někteří lidé ho musí brát celý život a troufám si říct že mnohem větší dávky než ty. Lidi, víte co, kombinujte všechnz prášky co máte, já to tak dělám a každý den plně prožívám. TeĎ jsem si zrovna dla 15 tabletek nějakého léku proti epilepsii a je to super.

Jirka (Ne, 2. 11. 2003 - 21:11)

Zrnail jsem si v posilovně záda (natažený sval), doma našel 3 lahvičky tramalu tka jsem je bral asi měsíc, ten pocit po nich byl nadhernej a i ten spánek, bylo to hezké, ale hrozně jsem se bál, je mi totiž 13 let tak jsem to nechal. Bojim se, že jsem si tim něco zničil... Co myslíte???

Jirina Spurna (Pá, 31. 10. 2003 - 18:10)

Tramal beru uz pres rok, mam nadorove onemocneni a gastropathiii( nedostatecna funcke zaludku) pokud vim, nema na mne zadne psychicke ucinky ( tedy alespon jsem si jich nevsimla) a kdyz jsem ho snizila asi na 100mg denne, protoze mi lekar predepsal DHC Continus, nedelo se take nic. Cekala jsem, ze budu mit priznaky fyzike zavislosti, ale zrejme pro spatnou funkci traviciho ustroji se toho do me moc nedostane:-)) mam obavu ,ze az mi prestane zabirat DHC budu muset prejit na morfin, nevim proc ale mam z toho dost neprijemny pocit, problem je, ze pokud chci normalne fungovat a nemit silne bolesti, musim si DHC vzit, asi ctyri hodiny po tom beru pri bolestech Tramal, a i to dost nepravidelne. Mate nekdo zkusenosti s temi naplastmi s derivatem morfinu? Tedy myslim zkusenosti pacientu, netouzim moc po popisu co a jak bych mohla videt atd:-)))

Reklama

Přidat komentář