Reklama

Panická porucha 3

Miss (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Lenik super, len sa v praci drž, myslim že tie zaciatocne uzkosti co bude a bla bla mas už za sebou:) Mne sa dneska ozvali z jednej perpektivnej firmy že som postupila do užsieho kola, volali mi z dalsej že so mnou rataju a volali mi aj z Talianska že v septembri ma tam cakaju a miesto mam, som z toho na nervy, co mam robit, ci vziat priemrnu robotu, ale ist zarabat 50 000 mesacne a žit si zas ako kralovna, vsetko ma svoje pozitiva aj negativa, na jednej strane budem mat peniaze a mam tam velmid obreho priatela a nic mi tam chýbat nebude po financnej stranke, ale 3 mesiace budem mojej lasky najvacsej:(, alebo sa doma trapit celý den mat odsraný v kancli za priemrný plat a byt s mojou laskou, ja vam fakt neviem..keby soma spon tie hrozne stavy nemala fyzicke psychicke este ani tie ma v nicom nepodporuju ach jo.Maliny mi Lenik ani nespominaj, žaludok som mala na mraky 2 kila su dolu o chvile budem kostra;))

Lenik (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Díky Miloši, už jsem se na cvičení ptala, ale ty jsi neodepsal. Z Prahy bohužel nejsem, jinak bychom se mohli domluvit. Škoda. Třeba by ti to i pomohlo někoho zas trénovat, viď? Ale můžeš poradit aspoň obecně cvičení? Na co bych se měla zaměřit a kolik se tak opakuje?

milos (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

takhle na dalku to udelat to nema moc smyslu. je to jako terapie pres sms. musel bach te videt,udelat krevni testy, stitnou zlazu,abych idealne mohl urcit doplnky ,aby to slo lepe. samotny trenink je taky nejdulezitejsi chodit s kvalitnim trenerem.... ja mel opravdu velike uspechy s klienty a byli moc spokojeny,presto,ze je to drina a ja nikdy nikomu nic neslevil,proto byly vysledky tak markantni. odkud jsi?? pokud z Prahy,tak se nejak muzem domluvit,pokud chces.

Lenik (Po, 15. 8. 2005 - 22:08)

Missičko, ty a troska? Jak já bych si s tebou dala ty maliny :-) Místo toho tady sedím a baštím špagety s rajčatovou omáčkou. Zítra mě čeká první perný pracovní den. Šéfová naštěstí jede na poradu, tak tam bude asi jen dvě hoďky za celý den. Ale zatím je ok. Držím palečky, ať je dobře :-)

Lenik (Po, 15. 8. 2005 - 21:08)

Ahoj Miloši, můžeš mi prosím doporučit podrobně trénink v posilovně? Budu chodit dvakrát týdně a potřebuju radu odborníka a myslím, že to ty jsi. Aspoň podle tvých stránek soudím. Prosím poraď nástroje, počty opakování, dobu cvičení, popř. doplňky, které mi pomohou zhubnout. Pak bych se ráda zpevnila, vím, že to není jen na zhubnutí. Děkuju, budu moc ráda, když napíšeš.

Miss (Po, 15. 8. 2005 - 21:08)

Pekný vecer vsetkým,Miloš, Evi S. sedím tu a rozmýslam ci mam chripku, alebo je to depresia,ale asi to druhe chripku som este v lete nemala:)ale možno že nejaký ten bacil tu je, v piatok som musela tabletku na hrdlo, sa mi zapalili mandle a hned na to som si priserne pkazila žaludok, najprv hamburger s tatarskou a ked sme s miláškem dorazili do lesa, natrhali sme si lesne malinky a ja to cele zapila vodou, myslela som, že nastal moj posledný den:)a teraz ta bolest, myslim že je to z napätia telo je napäte a potom boli, ako pri svalovke, mna hlava neboli skoro nikdy a teraz mi trieska, možnože to bude tým placom vcera som celý vecer prerevala a dneska je zo mna fyzicka troska.Dneska bol u nas celkom pekný den, bola som sa fotit s mamou u nas na jazere, talian chcel aby som mu poslala nejake rodinne fotky:)Sedeli sme na trave a nohy sme mali ponorene v jazere. Teraz sa pocasie zmenilo o 360%leje ako z konvy.Nika, to mi je luto, ale každemu sa raz púť skonci, ber to tak, že nezomrie mlada, ale svoj život ma pekne odžitý, pride to cloveku luto, viem o com vravim mne pred ocami umierala babka s ktorou som žila od malička, starala sa o mna a ked som mala 15 rokov, dozvedela som sa od mami že lekari jej davaju 2 mesiace života, nevedeli kde je problem až kým ju neposlali na CT rakovina, rozmýslam ci aj odvtedy nie som viac precitlivena a bojim sa každej choroby a myslim si že umieram. Bolo to priserne a psychicky ma to odrovnalo na nejaký cas, je strasne vidiet cloveka umierat, zvracat krv, vidiet ako sa ti straca pred ocami..;((Evka Z krkonos je už na operacii? tiež som nevedela tak to jej držím palce.Mne sa kamoska dostala do nemocnice co sme spolu boli na Sardínii a s ktorou sa mam tam vratit, mam obavy že to bude dalsia obeť paniky. Sedela doma a zrazu mala pocit že sa nemože nadychnut, rodicia zavolali sanitku a odviezli ju do nemocnice, dneska jej robili kadejake vysetrenia, vravela mi že je slaba a cele dni prespi, ja sa citim rovnako, dneska som uplne off, ona si mysli že mala srdcový kolaps, tak som jej povedala, že podpbne stavy mavam aj ja a som na nich už viac-menej zvyknuta, v 23 rokoch sa infarkt nezvykne dostat, tak sa troska ukludnila, bude to gól, ak sa z nemocnice dostane s diagnozou "pp", to potom bude znamenat že nastava invázia pp a treba proti tomu nieco robit, fnuk, ale asi to bude tým nasim životom, tak ako mmi povedal lekar, nemate pracu, bojite sa buducnosti, to vsetko vplýva na stav, kamoska ma 23 rokov a 7 rocneho syna, muž na nho neplati a o?a je na nho sama, takže by som sa ani nedivila ak by to bola panika.Kamča problemy s mamou? pre mna stale aktualna téma, moja je TSUNAMI, skoda sa rozpisovat ako na mna denne zjape, kolkokrat s ami rozbusi srdce lebo sa bojim co zas...nedobre

milos (Po, 15. 8. 2005 - 21:08)

U Praska jsem byl uz 2x, v roce 99 a 2004 vzdy 7tydnu,jak je maximum. Vysledek opravdu temer zadny,nikam me to neposunulo a to jsem se opravdu snazil..Prisaham..... Proste ja uz nevim kudy kam...jsem na obtiz,nemuzu ani trosku zit,ani leky nepomahaji...

milos (Po, 15. 8. 2005 - 21:08)

U Praska jsem byl uz 2x, v roce 99 a 2004 vzdy 7tydnu,jak je maximum. Vysledek opravdu temer zadny,nikam me to neposunulo a to jsem se opravdu snazil..Prisaham..... Proste ja uz nevim kudy kam...jsem na obtiz,nemuzu ani trosku zit,ani leky nepomahaji...

Lenik (Po, 15. 8. 2005 - 21:08)

Ahoj lidišky,píšu vám tu s kočkou na klíně. Hřeje, vrní, ale poněkud překáží :-) v neděli jsem to v práci zvládla, předdělala jsem si hned jednu reportáž o kolotočářích, kteří nemají kšefty, děti raději čumí do počítače... a milí kolotočáři nemaj ani co do huby a nemůžou si ani koupit uhlí. No blbost, ale na region snad dobrý. Šéfová zatím neprudí, ale to jsou jen začátky. To přijde :-) A teď se podržte! Potřebovala jsem udělat fotku dětí na kolotoči a napadlo mě, že nejlepší by to bylo pěkně zvejšky na labutích. Tak jsem si sedla do jedné, děcka za mě do druhé a vyjeli jsme do výšin až nahoru a já jsem se tam vůbec nedržela, otočila se proti směru jízdy a fotila ty harantíky za mnou. Pěkně jsem se motala a málem omdlela, ale mám fotku :-) Ať žijí odvážné novinářky :-) Reportáž bude.Dneska jsem si zajela k holiči, už nejsem blondýnka, ale hnědovláska s takovým fešným rozcuchem na hlavě. Možná se mi tam i nějakej vrabec usadí :-) Nechala jsem si hned udělat fotku na služební průkazku a druhou fotečku jsem věnovala příteli. Mimochodem, poslední dobou se mi zdá veselejší, bavíme se o práci, on mě zaučuje, doma třeba sedíme u počítače a máme nohy v jednom škopku s teplou vodou... a pořád si povídáme... asi ta kineze :-) Chtěli jste výsledky, tady je máte. Kinezioložka odblokovávala problém mezi ním a mnou a druhý den ráno přišla nabídka práce a všechno se začalo v dobré obracet.... tak abych to nezakřikla. ťuk ťuk ťuk :-)Kamčo - Není tvoje mamka v přechodu?

milos (Po, 15. 8. 2005 - 20:08)

Ditusko neni mi lip,mam strasne uzkosti,krouti me to, neslo to cely den vylezt z pokoje....bojim se noci,kazde dalsi minuty... strasne! jsem v pasti,ja uz jsem vzdal bojovat, nemam siluu,tresu se, sevreny zaludek.... bojim se,ze umru a na druhou stranu si to preji,,,,NEZLOBTE SE NA ME POKUD VAM TO TADY KAZIM!

Bára (Po, 15. 8. 2005 - 20:08)

Dobrý večer, to je ale hnusné počasí, co.A vůbec celé léto, ještě, že jsem si v té Africe užila sluníčko a teplo, chudáci děti, ty mají prázdniny! Zítra jdu prvně po dovolené do práce, je mi z toho nanic, vůbec si nedovedu představit, jak ráno v půl šesté vstanu, spávala jsem teď až do půl osmé.Dnes jsem měla ještě dovču, musela jsem dát trochu do pořádku domácnost, hospodařil tady syn, když jsme se vrátili, byla lednička vymetená, jen v koutě se krčil kousek Vysočiny ohlodaný zubama, jak to ukusoval přímo s celé štangle, ani si to neukrojil nožem, tak jsem celý víkend a dnes uklízela, prala, žehlila, vařila a nakupovala, aby to tu bylo zase jako DOMA. Navíc je mi dnes divně, taky jakoby na mě lezla chřipka, ale marodit nemůžu, chudák kolegyně to tam táhne takovou dobu sama, musím ji vystřídat. Taky mě už napadlo, jestli to není od psychiky, jak píše Miss, mám z té práce fakt trochu strach, je tam poslední dobou nějak napjato a nedobrá atmosféra. No uvidíme. Miloši, souhlasím s tebou, vypadá to opravdu na silné deprese způsobené tou neustálou úzkostí, hochu zlatej, ale tady by opravdu asi bylo na místě sanatorium, divím se, že ti to tvůj psychiatr už dávno nenavrhl. Nebraň se tomu, určitě ti tam pomůžou, byla tady svého času jedna Lucka, taky už pak pomalu ani nevstávala z postele a nakonec nastoupila na několik týdnů na léčení a efekt byl až překvapující, pomohli jí a nakonec nastoupila do zaměstnání a to celkem za krátkou dobu. Už sem nechodí, tak doufám, že je v pořádku. sám to asi nezvládneš. Běž do psychiatrického centra k Praškovi.Dituš, ty moje spolulabužnice, doufám, že nehubneš a vaříš a pečeš dobroty, já jsem totiž určitě přibrala, rtak ať mi to není líto. ani raději nelezu na váhu, ale když teď mi zase dozrává kukuřice a já miluju kukuřičné mléčné klásky, vařené a s máslíčkem, taky jsem uvařila takovou dobrou marmeládku z malin a ostružin - no nejezte to! A sýrový popcorn! No, půl deváté, je čas jít do postýlky, ať ráno vstanu. Tak dobrou!

DITA (Po, 15. 8. 2005 - 20:08)

A už je ti píp, Miloši než přes den?

MILOS-- (Po, 15. 8. 2005 - 20:08)

bohuzel kazdeho obtezuji a kazdy uz ma dost me depresivity,sebevrazednych reci a vecneho lezeni a neschopnosti s tim roky nic udelat. nemam nikoho,jen rodice. psychiatra. namam uz nikoho.... v techto stavech to stejne nejde,ale je mi to lito..moc lito...

Eva S. (Po, 15. 8. 2005 - 20:08)

Niko,prababičky je mi moc líto a Tebe taky. Ber to ale tak,že babička si odžila svůj život, snad byla i šťastná a je to prostě přirozený vývoj. Ale vím, že to vždycky bolí, tak hodně síly, třeba to nebude tak zlé.Miloši, vidím, že se snažíš bojovat a chceš své problémy řešit

jindra (Po, 15. 8. 2005 - 20:08)

Dito, ale v Chorvatsku je teplo!! Já se spíš obávám, že tady přetrpíme ty deště, zimu, v září začne konečně léto a my odjedeme na dovču:-)) Ještě jsem mužovi ty fotky neukazovala, nebyl doma a má fofry, tak snad zítra, ahoj!!Miloši, i úzkostná porucha se dá léčit, nezkoušel jsi třeba hypnozu? Ale musíš mít dobrého psychologa, kterému absolutně věříš. Jinak by Ti mohl i uškodit. Já tedy osobně s tím zkušenosti nemám, nejsem bohužel hypnobilní, už to na mě taky jeden zkoušel..ale aspoň jsem se trochu dopátrala příčiny mých úzkostí, ikdyž zdaleka nejsem u konce, je to fakt "běh na dlouhou trať", já už se tím zabývám s mým psychologem zhruba 6 let a pořád nejsme u konce. Zkus si někoho najít, musíš zkoušet, hned napoprvé to třeba nevyjde, ale věř tomu, že se nakonec nějaký najde, který Tě dostane z toho nejhoršího. Prášky jsou jen taková berlička, člověk si musí pomoct především sám..tím, že bude chtít s tím něco dělat.

milos (Po, 15. 8. 2005 - 19:08)

Miss..samozrejme,ze je to mozne, centralni nervova soustava nedava impulsy do rukou,nohou,zazivani,racionalniho mysleni /mozku/,aproto telo jen bezvladne lezi. Mam to same uz roky a porad... Jindro: ja se stale snazim,to ze se nekdy muzu pohnout,jit si zakopat,mit tady doma kamarada a hrat kostky,karty atd.,ale nikdy mi u toho neni lip...NIKDY. deprese a uzkostna porucha je neco jineho,nez PP. Podivejte se na kolonku DEPRESE..je tam 20-30 prispevku za cely rok,pri tezkych depresi doprovazenxch uzkosti,kterou nejde ani farmakologicky tlumit je nemozne vuli cokoli ovlivnit. Proto tezci depresiste nepisou a nekomunikuji... to je i muj pripad,asi jsem tady uplne jinde. tezka uzkostna deprese neni PP. Trva 24hod.denne, nejen zachvat a pak je to lepsi... Jste stejne fajn,ze jste me mezi sebe vzali,dekuji Vam vsem.

Nika (Po, 15. 8. 2005 - 18:08)

ahojky lidičky.Dneska je mi fakt na prd ale ne od PP.jde o to,že mám delší dobu prababičku v nemocnici,a dneska mi bylo řečeno že sotva přežije tenhle týden.takže se cítím fakt mizerne.je sice pravda že jsme se posledení dobou moc nestýkali, ale když jsem si vzpoměla na to, ajk jsem blbi, když jsem byla mala, tak je mi smutno. ach jo. Ona je špatná už pár let, ale teď už se to blíží konci, už ani nevnímá, nepoznává.......Doufám, že Evička z Krk, je po operaci v pohodě. Tak se mějte pěkně, Leníku pěknej vstup do zaměstnání a papa

Miss (Po, 15. 8. 2005 - 18:08)

Ahojte moji zlatí, posledne dni mi akosi neni dobre, v kuse sa trapim nad niecim, chcela som sa vas opýtat ci je možne že z depresie by ma bolelo cele telo ako pri chrípke?nevladzem sa ani pohnut, naposledy sa mi to stalo ked mi kolegyna zomrela a ja som z nervami bola uplne mimo, depresia je priserna vec fuj. Nechcem už riesit co ma trapi lebo to nema zmysel.Prave sa u nas chysta riadna burienka, zaprsi, tesim sa na ulavu, pekný vecer vsetkým, v noci sem možno este skocim.

Helík (Po, 15. 8. 2005 - 18:08)

Ahoj Pajko, posílala jsem ti mail, ale nevím jestli ti došel...?

DITA (Po, 15. 8. 2005 - 17:08)

Kati, pekné a poučné! Tiež by som si vybrala:-)

Reklama

Přidat komentář