Reklama

Panická porucha 4

Pajka (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Marti, na Jižní Moravě bychom se asi posbírali. Hodonín je dobře sjízdný i pro Olomouc :-)

martina (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

ahoj Pajko, jo, je to vidět, že jsou tu samí rozumní lidi i když mají problémy, zůstávají lidmi, nemá cenu ztrácet čas zbytečným dohadováním a přesvědčováním, které nikam nevede. Takže tímto taky všem děkuji.

Edita (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Anie, my jedeme do jižních Čech příští týden, ale přesný den ti nyní neřeknu. Počítám tak čtvrtek nebo pátek, ale taky záleží na ostatních. Nika by asi přijela. Pokud máš kontakt na Romanu, tak jí dej taky vědět. Romanovi napíšu sms, ale on se ještě určitě dneska v noci objeví a napíše, jestli by přijel.Jinak jsem chtěla ještě říct, že mě zaujala myšlenka, myslím, Ibri, kde psala, že sice svojí doktorce popsala, že ataky stále má, ale i přesto jí snížila AD, takže z toho usoudila, že cílem není zbavit se atak, ale umět je zvládnout. Příspěvek Pajky mi taky otevřel oči v tom smyslu, že je vlastně nejdůležitější se zbavit strachu z další ataky!

martina (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Ahojte děcka, jsem tu pořád s vámi, čtu vás, jak se dá, ale reagovat už moc nestíhám, už jsme zase celá rodina pohromadě - děcka se navrátily domů s koncem prázdnin, tak se mám co otáčet a navíc mi okupují PC, tak vás chci jen pozdravit všechny. I vás nové Kesonku-ahoj, Katarínu-pěkné příspěvky, všechny, Helíka, Drahu, Ibri....Sraz: EviS - chtělas' naše vyjádření - já jak víš to mám daleko a ještě mám s sebou ten můj ocáseček, co se jmenuje Radeček, takže co se mne týče - já bych mohla asi až v říjnu, nejlépe něco na jih/JV od Brna, myslela jsem Hodonín, ale asi se to fakt nikdy nepodaří, aby se vyhovělo všem. Kdo je ale z jižní Moravy, za ním bych mohla zajet, všechno však záleží na rodinných /děti/ a finančních poměrech.Jinak, kdo se ptal na to založení rodiny - Kesonka myslím a Ibri taky - tak já mám 2,5 měsíčního kloučka, kromě dvou dětí starších a to poslední už bylo počato s mou PP, tak jsem si nebyla jista, jak to budu zvládat - no, nemůžu říct, že je všechno úplně v suchu, nějaké ty úzkosti přijdou, ale mám to bez prášků, ataky se zatím nevrátily a mám radost ze života a to je hlavní. Hlavně se člověk nesmí bát udělat to, co stejně chce a po čem touží i když je to třeba krok do neznáma a velká životní změna, mě to pomohlo.Držím palce všem - Editko, taky by mě zajímalo, jak se ti vede - nepotřebuješ řetěz? A co EvaK po té operaci? Missečko, uzdrav se brzy. Ájo,Ibri díky za tu PP4, snad se tu zase všichni setkáme.Leníku jsi tu?

Pajka (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Čekala jsem, že překonáme PP původní, hezký cvrkot...Jinak jste včera a dnes hezky zvládli tu aroganci, ona totiž není pro lidi s PP typická. Zvláště Katarína je hodně daleko, vzor pro to, jak si nenechat zbytečně ubližovat a přitom zůstat slušným člověkem!

Anie (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Editko, já ti psala na PP3, nebýt Kataríny, která mě na to upozornila tak tam čekám do rána:-))))

Edita (St, 17. 8. 2005 - 21:08)

Ibri, jasně, že ti ráda povím, jak pokračují moje snahy o robě. Nevím, jestli jsi zaznamenala moje problémy s hyperstimulací vaječníků na konci června. Od té doby jsem si dala se vším pauzu. Začala jsem užívat Gynex kapičky (teď jedu druhý cyklus) a tak jeden lék, který mi předepsali doktoři a po kterém mi mělo být hodně zle od žaludku, a proto jsem to od dubna stále odkládala. Už ho beru asi 3 týdny a blbě mi ani není, takže si vyčítám, že jsem nezačala už v tom dubnu, protože se mohly vaječníky upravovat už pár měsíců. Taky jsem byla na kineziologii, na základě čehož jsem některé věci přehodnotila. Jinak mám už několik dní opět zpoždění s ms, ale v Institutu mají nyní dovolenou, takže tam zajdu 29., až přijedeme z dovolené.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

A totéž zpět:4.9.Neděle Žďár n.Sáz.,,aut.nádr. MHD 13:15Prostějov,,aut.st. MHD 15:34 2 hod 19 min, 110 km, 77,- Kč jede od 2.IX. v ,,nejede 28.X. Já vím su hrozná, ale jen tě škádlím,že to jde:-)))))))))))

Ája (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

No Evi S. dokonce máš přímý spoj, já sem to vypátrala...hi,hi. Nemůžeš se vymlovat:-)) Prostějov,,aut.st. MHD 18:10Žďár n.Sáz.,,aut.nádr. MHD 20:18 doba: 2 hod 8 min, 110 km, cena:77,- Kč jede denně

Ája (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Niko, když dáš do vyhledávače Hotel Grunt,tak ti to vyjede hned jako druhej odkaz v Seznamu.Mám ale dobrou zprávu, Hotýlek je na okraji Ždáru,ale pořád je to ve městě,je za tím nějaká vodní nádrž, a ve městě je i bazén a tak. Ale teď sem tam volala, a pán byl hrozně příjemnej. Říkal,že příští víkend(26-28) už mají bohužel plno, ale ten víken 3.9. a pak 9.9. by to šlo pro 10 lidí úplně s přehledem, dokonce by mohly jít do sedmi pokojů většinou dvoulůžkových,takže by to nemuseli být ty čtyřlůžkový jak sou psaný, abychom měly větší sokromí.Pak víkend 16.9. už má taky plno.Ale ten víkend 9.9. má prý asi dost prázdno,takže by mohlo i víc lidí než 10.No popřemýšlejte, podívejte se na ty stránky, a uvidíte.Evi S. o čem přemýšlíš, říkala jsi na Moravě, no přece z Brna vlakem až tam se dopravíš zhruba za hodinu.

Nika (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

já bych brala žďár ale můžu bohužel už jen toho 28. nebo jak je ten víkend. 3.9. jsem na srazu s muzikálem 3Mušketýři a potom už bude každý víkend pracovní acho jo.No mějte se tady krásně jdu hajat. dobrou noc

Ibri (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Edi, doufám že se Tě nedotknu, když se zeptám jak pokračuješ s mimi?

Edita (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

tak už jsem tady za vámi... Manža šel ke kamarádovi, tak mám pohodičku sama doma... :-)

Eva S. (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Ahooooj,tak jsem tady za váma na 4!!!!Ájo,ta Lomnička vypadá taky dobře,líbí se mi oboje,akorát ještě nevím,jak bych se tam dopravila.Co ostatní - kdy a kde???Dneska byl povedený den,viděla jsem se s Rokytkou - tak jsem spokojená :-)))

Nika (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Ajo mě ten odkaz na ten Ž´dár nefunguje:-((((((((

Ája (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

Tak pište,pište, jen sem kopíruju ten příspěvek kde sou adresy na ty penziony:Tak přátelé Velká cena nevelká cena, Brno je podle Romana velmi panické, a proto jsem se koukala po okolí co by bylo na trase vlaku Praha-Brno a aby tam byla kultura a bylo to levný. No nakonec mi vyšly dvě nádherný místa, kde ubytování je v budově, je tam krásný prostředí kolem,a vychází to myslím max. 250,- za osobu a noc, což by šlo,když jedem jen na víkend.Takže první je přímo ve Ždáře nad Sázavou,tam je pár míst k vidění, a vlak je přímo tamadresa je : http://hotelgrunt.webpark.cz/Restaurace.htmA druhý je v Lomničce, což je 3 km od Tišnova,kde jezdí vlak,cena za noc je 150,-:http://www.penzion-hamry.unas.cz/i01.htmlV obou místech je restaurace,takže posedět by bylo kde.Tak se kouknětě, jestli by vám to místě i komunikačně vyhovovalo.Edito do Prahy není problém dojet, ale myslím,že ubytování je poněkud dražší a hlavně pro nás smrtelné panikáře dost velká koncentrace všeho co nemáme rádi. Jedině se tam sejít jen do restaurace, ale to je taky velká expozice. Penziony tam neznám. Myslím,že blahodárnější by pro nás bylo dojet někam do přírody.

Ája (St, 17. 8. 2005 - 20:08)

v pohodě, je to vyřízený

Ibri (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

Ach jo je v tom tady nějaký hokej. Omlouvám se.

Nika (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

jůůůůůůůůůů a dokonce jako 4.

Nika (St, 17. 8. 2005 - 19:08)

jsem tu mezi vámi na čtyřce

Reklama

Přidat komentář