Reklama

PANICKÁ PORUCHA 6 DÍL

Valentyna (Ne, 24. 12. 2006 - 13:12)

Nechci Vám přát romantická přání,žádná falešná slova,žádné vločky,štěstí..o letošních vánocích mám pro své budoucí i stávající přátele jediné přání...at nám smrt,nemoc,neštěstí a blbí lidé nejen o vánocích ale i po celý rok 2007 políbí pr..l:-)

Dášenda (Ne, 24. 12. 2006 - 13:12)

Beroun ,jasno slunečno -velikonočně :))

Ibri (Ne, 24. 12. 2006 - 12:12)

Eviku, vše nej k svátku, přidávám se k Dášendě. :))

JOHANZ (Ne, 24. 12. 2006 - 10:12)

VYLEZLOSLUNÍČKOJAKONAJAŘE....

Dášenda (Ne, 24. 12. 2006 - 10:12)

AHOJ ,AHOJ všechny ve sváteční den zdraví Dáša z Berouna,
tak jsme se moji milí ,dožili snad všichni celkem ve zdraví dnešního ježíška,přeju všem ať je vám dobře s vašimi blízkými i nejbližšími i s vašimi domácími mazlíčky ,kteří dnes taky zajisté obdrží od ježíška nějaký ten dárek :))
AŤ MÁTE POHODU NEJEN V TEN DNEŠNÍ DEN ,ALE I PO CELÝ DALŠÍ ROK A HLAVNĚ PEPINU ULOŽME NĚKAM K LEDU ,NEBO SPÍŠ DO MRAZÁKU ,PROTOŽE TOHO LEDU VENKU ZATÍM LETOS NĚJAK NENÍ :))

EVINCE KRAKONOŠCE,vše nej ,nej k svátku ,a přeju jedině zdraví!!!

krásný vánoce do všech koutů naší republiky :))
BEROUN ,0,ZATAŽENO PIN 1-2 :))

Renča (Ne, 24. 12. 2006 - 10:12)

Dobré ránko všem! I já se připojuju se stručným, ale výstižným vánočním přáním. Ať každý najde pod stromečkem ZDRAVÍ a LÁSKU, když má člověk zdraví a lásku, tak to ostatní přijde samo.
PS: Držíte půst? Já teda to už porušila :-(
Kladno +1, polojasno, PIN 1

Jitka B. (Ne, 24. 12. 2006 - 09:12)

Přeji hezký sváteční den všem. Také já vás všechny beru jako opravdové přátele, kterých ve skutečném životě moc nemám. Díky vám jsem překonala asi nejhorší období v mém životě a díky vám beru AD a je mi líp.

Vánoční svátky jsou tu zas,
ať ve vašich tvářích je samý jas.
Lásku, radost, něhu, zdraví jen,
ať se splní Váš každičký sen.

evakrk (Ne, 24. 12. 2006 - 09:12)

Ještě jednou všem krásné vánoce. Nevím jestli se sem dnes ještě dostanu, možná večer až bude klid.
Prožijte krásný den v klidu a pohodě.
Krkonoše jako v Ostravě, k teploměru bych musela dojít a to se mi nechce a PIN 1 - 2.
Stejně na vás bdu myslet, i když budu obalovat kapra. Čaves.

Martina (Ne, 24. 12. 2006 - 09:12)

Já zase přeji tu pohodu a lásku, pro mě jsou moc důležité, i když zdraví třeba dobré není! Bez lásky a vyvážené atmosféry bych umřela. Teď poslouchám v rádiu Brno koledy ve všech možných jazycích atd. Na toto ráno se každý rok těším ... a na některé pohádky, už mám nachystanou kazetu na Anděla páně např. Viděla jsem ho na půjčeném DVD, ale bohužel nepřepálila.

Výstavu vánočních stolů zorganizovaly poprvé "ženy aktivistky" naší vesnice /u Uherksého Hradiště/ a je to krásné. Výstavu obrazů zase náš místostarosta - můj spolužák.

Ještě by se k nám do tanečního sálu měla vrátit cimbálovka - mnoho let tu na Štěpána hrávala a teď je nějak mrtvo. K cimbálu mě přivedl můj s-přítel /tiran/, ale na tu muziku jsem nezanevřela a naužila ji mít rád i u mého manžela ... a právě včera mně stáhl z netu něco moc hezkého. Včera jsem si také při TV zpívala staré české písničky z dob mládí našich rodičů - 60. léta. Jako dítko jsem to z magneťáku stále slýchávala, tak to mám vryté pod kůží.

VODA - tak vana je můj životabudič, když už opravdu nemůžu. Snad budeme moci víc a víc, to přeje nám všem - M.

Ibri (Ne, 24. 12. 2006 - 09:12)

Ahojte na šestce...
Nebudu přát ani pohodu,ani veselí,ale jen a pouze zdraví. To ostatní přijde samo. Všichni si pěkně užívejte s rodinami,přáteli a pevně doufám,že nikdo z nás nebude dnešní den sám.
Iva

JOHANZ (Ne, 24. 12. 2006 - 08:12)

VESELÉ VÁNOCE
VŠEM PANICKÝM PRINCEZNÁM PŘEJE JOHANZ OSTRAVA LEZAVO 2.6°C PIN 1

Dituša (Ne, 24. 12. 2006 - 02:12)

Dášendo, pamatuju,bohužel...a tuhle se na mě sápalo něco podobnýho na akci v jednom lokále,kam mě pozvali z práce...a co mě zachránilo?Mno, položila jsem příbor, nechala si vystydnout už tak vlahý plátek kuřecí, štrachala v kabelce, ač bez rýmy,kapesníčky,bych se zabavila rádoby smrkáním a v uchu si říkala,že tohle přeci už jsme mívala a neumřela...děs!ten hluk, moc lidí, stres,co mám už dlouho zas na bedýrkách, úchvatné,vždy mě neopustivší, závrať vyvolávající bezva arytmie,krávy nebeské(Ježíšek promine)..no bud agorka či pepka na startovní čáře..ale už je dobře,jak jsem odtud pak po 3 hodinách vypadla,přešlo mě to.Hlavně, že jsem vydžela. přeci nevstanu od talíře a nezdejchnu se:-))),to by byl gól.
Jarní ptactvo za okny právě zpívá něco o tom,že se už narodil, že je dnes už Ježíška,že na něj zvířátka dýchají,ale v našem současném, typicky zimním počasí jistě nezmrzne a nezapadne sněhem.Jdu si nechat něco snít na pár hodin,zatím rozmrzne kapr,uleží se salát a nad ránem se zapne pračka s vyuzenými ponožkami a ostatními svršky,co přinesl mužík od udírny.Pokud ještě budu moci se dostati k pc,nakouknu sem někdy.zatím hezky papejte cukroví,holky,a nehubněte. Pánové si jistě přihnou pivíčka k vo?avé kačence se zélím...a mně visí jazyk na vestě a na všchno tohle se moooc těším.Ještě zaškrtám v progamu pohádky a jdu hajat.
Čau Miss,,,zatím celá,jak čtu.tak ještě raz ti prajem bezva svátky.

Lucie (Ne, 24. 12. 2006 - 02:12)

I já přeji Vám všem,co jste mi tak blízcí krásné prožití dnešního dne...L.

*Lenka (Ne, 24. 12. 2006 - 01:12)

Jsem tu jen na skok, abych Vám všem popřála hezký, pohodový a hoooodně veselý Štědrý den. A žádnou kost v krku a PP vykopněte, jako já, na mráz:-)
Ještě musím dopoledne sehnat balicí papír, nějak jsme to z dárky přehnali a ještě jich pár nemám zabaleno :-(

Miss (Ne, 24. 12. 2006 - 00:12)

AHOJTE, PRAJEM vAM VSETKYM KRASNE SVIATKY A ABY SI NIKTO Z VAS POD STROMCEKOM NENASIEL AKO DARCEK PANIKU :)))

Valentyna (So, 23. 12. 2006 - 23:12)

Ahojky.Jsem tady poprvé.Taky tu mrchu mám,už jsem se jí jednou zbavila,2roky byl klid a před půl rokem se to vrátilo..Je prima vědět,že na to nejsem sama,to co tu čtu znám důvěrně..Děkuju za tyhle stránky,nechce se mi o tom mluvit se"zdravými"lidmi.Asi se to špatně chápe člověku,který nezažil..Přeju Vám všem tady krásný štědrý den,spoustu dárků a hlavně zdraví..

evakrk (So, 23. 12. 2006 - 22:12)

Kamarádíčkové, i já vám všem chci popřát krásné vánoce, žádné pepky depky a ať je prožijem v pohodě a ve zdraví.
Muám vás taky všechny moc ráda, je hrozně fajn, že tu jste. Neumím si přestavit, že bych nesedla ke kompu a nekoukla na vás. Je to jako droga, dnes jsem neměla čas a nebo okupoval počítač mladej a chyběli jste mi.
Moc.
Ještě jednou krásné vánoce.

Dášenda (So, 23. 12. 2006 - 22:12)

Dituš,já jsem četla tvůj příspěvek na 5ce a musela jsem se smát, protože taky chodíš stejně jako já relaxačkovat do vany:))
A Dituš vzpomínáš jak jsme dříve v té naší zlé době v tý vaně "umíraly".
Díky bohu ,za ty adečka :))

Martino s tou karmou je to velice zajímavý !
A tu výstavu ti závidím ,určitě to příjemně vánočně naladilo :))

aha.. (So, 23. 12. 2006 - 21:12)

aha...ona je už šestka?!já psala cosi na 5ku-Dášendo- a díky Johanzi za avízo:-).Hezkej večír a další sváteční dny všem.Dituša

aha.. (So, 23. 12. 2006 - 21:12)

aha...ona je už šestka?!já psala cosi na 5ku-Dášendo- a díky Johanzi za avízo:-).Hezkej večír a další sváteční dny všem.Dituša

Reklama

Přidat komentář