Reklama

Ode dneška:-)

Ahojky, (So, 24. 5. 2008 - 19:05)

172cm a 56kg a chceš pořád hubnout?Rozhasíš si metabolismus a jak přestaneš s dietou,zase rychle nabereš.Nebo chceš být anorektička?

Máťa (So, 24. 5. 2008 - 17:05)

Ahoj holky, moc vám děkuji... Tak vřelé přivítání jsem opravdu nečekála... Určitě napíšu, jak jsem to zvládla... Ale až zítra... Utíkám na Kabáty, mají dnes koncert...

Nikola (So, 24. 5. 2008 - 15:05)

Ahoj Máťo, já ti naprosto rozumím :-) Mám kamarádku, která při 170 cm váží 52 kg a jakmile přibere dvě tři kila, už se necítí dobře, každý jí cpe, že je blbá, že je pořád štíhlá, ale je to všechno o pocitu. Navíc má taky široké boky a každé kilo navíc se usazuje právě tam.
Jak se ti povedlo takhle shodit? Já mám zatím 58 kg, ale jsem mrňous, takže vypadám blbě :-((((

Alík (So, 24. 5. 2008 - 12:05)

Proč bychom Tě odsuzovaly, já Tě naopak obdivuju, že jsi do toho šla, ikdyž jsi žádnou nadváhu neměla, to musela být opravdu silná vůle. Uvítala bych nějaké rady, určitě jich máš fůru. Tak sem s nimi!

Máťa (So, 24. 5. 2008 - 09:05)

Ahoj holky, jestli nevadí, tak se k vám také ráda přidá. Hubnu už 2 měsíce. Hubla jsem i v jiné diskuzi, ale bohužel je to tam dost již zvrhlé a tudíž mě to ani nebaví. Chci dát dolů už jen 1,5 kg, ale je to ještě tak na měsíc práce. Ráda poradím a i si nechám poradit...
mé údaje:
věk-25
váha na počátku 62,5kg
váha po 3 měsících 56,5kg
výška: 172 cm
míry poč. nyní
90 86
70 65
95 91
stehno 53 49

Doufám, že mě neodsoudítě, jako že jsem hubená, ale mám široké boky a tudíž musím vždy shodit o něco víc, než holky s normální pánví.
Předem děkuji

Návštěvník (So, 24. 5. 2008 - 00:05)

Ode dneška za týden,
proletím se komínem,
ode dneška za měsíc,
proměním v úsměv svou líc,
ode dneška za rok,
budu mít na prachy nárok
a co z toho plyne?
Říkat si ode-ňákýho času-je naprd,úmysl vždy zhyne!

Lili (Pá, 23. 5. 2008 - 15:05)

Já jsem spunktovala u nás v práci asi 10 ženských, co spolu po pracovní době cvičíme. Doma bych se nedonutila ani za nic!!
Takhle se scházíme 2-3 dny v týdnu v zasedací místnosti, hned po práci. Je to úžasný a zadarmo. Jednou jedeme aerobic a jednou kalanetiku. Děláme to od ledna. Jím úplně stejně, jako dřív, ale třaslaviny se zpevňujou a mám o 6 kg méně. Chce se to, ale donutit. Kdybych došla domů, už bych se nedokopala někam zase jít, ale takhle přímo v práci je to super..

Alík (Pá, 23. 5. 2008 - 08:05)

A holčinky, neporadily byste mi nějakou dobrou zálivku na salát? aby se mi nepřejedl. Díky.

Alík (Pá, 23. 5. 2008 - 08:05)

Tak já s jídlem včera v pohodě a k tomu pohybu.... Já jsem všude rozhlásila, že budu chodit s holema (nebo běhat) každý druhý den a nedovolím si to nedodržet, protože by mi byla hanba. Plus tůra pro mlíko 2x týdně. Takže myslím, že nemám šanci couvnout. Tady bych viděla tedy jedno z řešení. Udělejte si nějaký plán cvičení a všude to vytrubte. Potom vám bude trapně to nedodržet a raději se překonáte. Jinak já jsem nad tou dietou přemýšlela a raději přidám hodně pohybu, než abych musela celý život s prominutím žrát zrní. Ikdyž hlídat se budu muset v každém případě, s tím jsem smířená.

Lukilla (Čt, 22. 5. 2008 - 09:05)

Ahoj holky, jídlo jakž takž včera, ale ten pohyb. Lučíjo, kdybych tak věděla! Mám úplně stejný problém. Ne že bych byla gaučový povaleč, známí tvrdí, že jsem dokonce hyperaktivní, ale moje hyperaktivita je bohužel zaměřená zcela nesportovním směrem. Prostě vždycky si najdu něco, co mě baví víc než potit se v tělocvičně nebo klepat kosu někde ve frontě na vlek.

Petra (Čt, 22. 5. 2008 - 09:05)

Ahoj Petro,moje icq je 485 682 755.

Lučíja (St, 21. 5. 2008 - 20:05)

Irena: gratuluju k dodržování režimu! :-) Taky uvažuju nad tím, že jestli zhubnu a nebude to ještě "ono" - nechala bych si odsát tuk na bocích. To jsou prostě místa, který se obávám člověk nikdy dokonale nedá dolů :-(

Já se dneska taky držela - denní příjem kalorií cca 5500kj. Ale teda bez pohybu :-( Jsem lenoch... Chjo. Jak se nejlíp motivovat k hejbnutí zadkem, safryš?! :) Nevíte?

Irena (St, 21. 5. 2008 - 19:05)

Tak jsem dneska jela potřetí na novém rotopedu, jezdím 45min na zátěž 1, tep kolem 100, tak snad hubnu tuky.Spálila jsem 300kcal.K tomu jím asi 4000KJ denně, tak doufám, že to bude mít nějaké výsledky.Mám totiž hypofunkci štítné žlázy a to je s hubnutím problém.Pokud zhubnu 5kg, slíbila jsem si abdominoplastiku převisu na břiše,protože s tím nic jiného udělat nejde.

Lučíja (St, 21. 5. 2008 - 15:05)

No k tomu aerobnímu cvičení jen mohu podotknout, že STOB ve svých příručkách a knihách doporučuje HLAVNĚ aerobní cvičení, takže tak :-)Při aerobním tréninku (cvičím tak, že u toho mohu netrhaně mluvit)se hubne, při anaerobním (cvičím tak že nemohu ani dýchat, srce mi buší jako divý) se spalují cukry a posiluje se srdce - ale nejdou dolů tuky.

Petra (St, 21. 5. 2008 - 11:05)

Ahojky Péťo. Kdybys měla ICQ, mohli bychom pokecat tam

Petra (St, 21. 5. 2008 - 10:05)

Jsem ráda,že jsem narazila na tyto stránky.Chtěla jsem se zeptat Petry,jak to dělá,že během 2měsíců zhubla 12kg.Já bojuji s obezitou několik let,teď je mi 24let,jsem 7 měsíců po porodu a při mé výšce 173cm vážím 105kg.Je to hrůza.V zrcadle bych se nejraději neviděla...

Nikola (St, 21. 5. 2008 - 10:05)

No já si myslím, že většinou dieta x pohyb funguje na většinu, ne-li na všechny :-) Někdo může shodit jen dietou, ale určitě shodí tuk + svalovou hmotu. Ale ten, co bude i cvičit, shodí třeba jen tuk :-)

Petra (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Nikola: No vidíš to. Každý je na tom jinak. Já jsem ráda za mých shozených 12 kg :-)

Nikola (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Já jsem kombinací obou případů, musím dodržovat dietu a zároveň cvičit, jinak to nefunguje :-) Ale jsem ráda, nechtěla bych zhubnout a mít rozklepané tělo :-)

Petra (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Nikola: Já nejsem uražená :-) Je to věc každého. Je to individuální. Někdo třeba hubne, když nejí, někdo když 3 hodiny šlape na rotopedu.

Reklama

Přidat komentář