Reklama

Liposukce

Petra (St, 17. 12. 2014 - 16:12)

já bych vám doporučila Perfect Clinic, zákrok SlimLipo

tereza (Út, 21. 5. 2013 - 12:05)

na omlazení jsem četla jednu diskuzi ohledně liposukce vnitřních stehen, kde jedna holka psala, že po liposukci jí doktor zakázal sundat na celý týden kompresní prádlo, takže se ani nemůže sprchovat.
Stalo se to někomu taky?To se jako fakt člověk nemůžu celý týden umýt a nemůže to sundat ani na 5 minut?To mi přijde jako dost divné,asi bych to nevydržela.stačí mi, když jsem třeba na chatě a mám se sprchovat až druhý den a to už mám co dělat,abych to vydržela.

Hanka (So, 15. 11. 2014 - 17:11)

Zdravím, chtěla bych se zeptat, co si myslíte o ultrazvukové liposukci (http://cs.wikipedia.org/wiki/Ultrazvukov%C3%A1_liposukce). Chtěla bych o tom více informací. Máte zkušenosti s touto klinikou: http://www.vaserlipo.cz/o-vaser-lipo? Děkuji moc za informace.

Zita (Čt, 13. 11. 2014 - 11:11)

terezka - jako asi se to stát může... mě se to teda nestalo, já prádlo nosila normálně a při potřebě jsem ho sundala..nebyla jsem ale na obyč liposukci, ale na SlimLipo

elča (Út, 7. 5. 2013 - 11:05)

Ahoj všem, zajímalo by mě, jak se pohybuje cenově ta liposukce u doktora Justana?Jsem taky z Brna a chtěla bych si nechat odsát tuk z vnitřních stehen a z boků.No ale jelikož studuju a do toho si přivydělávám, tak to nesmí být v nějaké rozumné cenové relaci.Nějakou dobu už si na to i šetřím, tak bych byla ráda,kdybych to ještě letos stihla :)

TIP (Pá, 3. 5. 2013 - 12:05)

Také jsem měla štěstí na...Pro ty co váhají ještě přidám tip http://www.plastickachirurgie.com/liposukce-odsavani-tuku-p17.html koukněte tady na nejdůležitější info. Pokud máte dobrého chirurga není se čeho bát.

Palila (Pá, 3. 5. 2013 - 12:05)

Nebyla jsem spokojena se...Také jsem měla štěstí na šikovného plastického chirurga. Nožky mám, jako nikdy doteď a jsem šťastná, že jsem liposukci u MuDr. Lucáka v Ostravě podstoupila. Jediné čeho se bojím je ukládání tuku kdybych přibrala - aby to nevypadalo nevzhledně.

Martina (St, 17. 11. 2010 - 16:11)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s laserem Zerona a liposukcí tímto laserem.Děkuji za názory. martina

SoappyX. (Ne, 29. 8. 2010 - 23:08)

Evo, na Dr. Vrbického je tu několik reakcí, vesměs nikterak pěkných. Zkus to radši jinde.

Irena (Ne, 29. 8. 2010 - 23:08)

Mám ty samé zkušenosti, zhubla akorát moje peněženka, a to dost...
Takhle diskuze je ale o klasické liposukci, takže pokud máte někdo další zkušenosti, sem s nima.

janka (Ne, 29. 8. 2010 - 15:08)

I já se nechala nalákat na ted tolik moderní bezbolestnou liposukci.Bohužel mám špatnou zkušenost-v oblasti bříška jsem "zhubla"o 1cm,který se mi hned druhý den vrátil.Takže nulový efekt!!!!!!!!!!!!!!!

Lolla (Út, 4. 5. 2010 - 12:05)

Já (25) a můj přítel (34)...Mišičko, to by snad mělo být jasné každému, že to nemůže mít stejný efekt, jako klasická liposukce. Škoda, že jste za to dali tolik peněz, mohly se utratit jinak.

mišička (Út, 4. 5. 2010 - 10:05)

Já (25) a můj přítel (34) máme zkušenosti s tzv. bezbolestnou liposukcí. Bohužel, ale slibovaný efekt na stránkách www.cosmeticclinic.cz se nedostavil. Oba jsme upravili jídelníček, dodržovali pitný režim, pili jsme čaje na podporu funkce jater. Já sama jsem podstoupila i doporučované lymfodrenáže. Po čtyřech kůrách jsem v pase "nezhubla" ani o centimetr a stejně tak i můj přítel. Reklama, že se jedná o alternativu invazivní liposukce je zcela klamavá.
Podfuk!!!!!

binladin (St, 17. 4. 2013 - 22:04)

Zhubla jsem asi 10 cm v pase...Tak to jsi zřejmě popřela fyzikální zákon.

Marcela (St, 17. 4. 2013 - 21:04)

Nebyla jsem spokojena se...Ahoj, díkybohu mám stejně pozitivní zkušenost jako ty. Je to už asi rok, co mi prováděl liposukci Justan v Brně, neměla jsem ji ale na stehnech, ale na břiše, se kterým jsem měla, co si pamatuji, problém už od puberty a také se zatím nic nevrátilo, ale upřímně se tomu snažím nepomáhat právě těmi sladkostmi apod., ale zkušenost výborná.

Anja (Po, 21. 1. 2013 - 13:01)

Máte někdo zkušenost zda vám operovali karpální tunel ruky u Mudr.Vrbického v Praze? byli jste spokojeni nebo ne?

SiS - liposukce (So, 12. 9. 2009 - 11:09)

po liposunkci stehen a zadku...Pokud je dobře provedená liposukce, tak se tuk může navrátit a je to tak správně!Pokud by se nemohl navrátit což bývá u špatně provedené liposukci, kdy se tam něco naruší, tak pak se tuk hromadí na jiných místech, třeba právě hned vedle odsátého místa a nehezky to deformuje postavu!!! Jedna paní měla tukovou bouli hned pod bříškem, takže vlastně v rozkroku a pod prsama, protože tuk se nemohl navrátit do bříška! POZOR NA LIPOSUKCI!
Raději doporučuji liposukci kavitaci, nejlépe vákuem protože zároven odstranuje celulitýdu a kůže je krásně hlaďoučká a nějaký centimetr tuku je pryč za pár korun a bezbolestně, bezstarostně!
Sama jsem vyzkoušela www.beautyslim.cz a nemůžu si vynachválit!

katka (Po, 31. 8. 2009 - 21:08)

máte prosím nekdo zkušenosti s liposukcí u Dr Procházkové

Peta (Po, 31. 8. 2009 - 17:08)

Evo diky,ale to už mám celé prošlé,mudr Tománek je prý třída jdu k němu na laser.lipo na boky každý ho chválí jen jsem to ještě zkoušela tak zatim diky

Vlasta (Čt, 27. 8. 2009 - 16:08)

Ahoj, nemáte některá zkušenosti s MUDr. Frajerem z Perfect Clinic ohledně liposukce?

Reklama

Přidat komentář