Reklama

Extrakt ze zelené kávy - nový hit pro hubnutí

Extrakt ze zeleného kávového zrna může jedinečným způsobem pracovat proti vzniku obezity. Účinné látky obsažené v zelené kávě mohou snížit hladinu tuku a glukózy v těle a mohou snížit rychlost vstřebávání ve stravě přijímaných sacharidů.

Zelená káva se od klasické černé kávy liší ve zpracování, není totiž pražena.  Tím jsou v ní uchovány látky, které se při pražení ztrácejí.    

Nejdůležitější složkou zelené kávy pro hubnutí je především kyselina chlorogenová (CGA), která se v yelené kávě vzskztuje 10x více než v černé.
CGA je nejen silným antioxidantem, ale též se příznivě podílí  na metabolismu cukrů a nabízí tak našemu tělu dodatečný zdroj energie, který by jinak ve velké míře směřoval do kritických partií ve formě tuku. Kofein urychluje metabolismus, čímž se zvyšuje spalování tukových zásob.
Zelenou kávu můžete koupit  jako potravinový doplněk ve formě kapslí  anebo ji seženete ve formě zrn a můžete si ji doma připravovat jako nápoj. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má však výraznější účinky než pití zelené kávy.

Rady pro výběr a užívání přípravku s extraktem ze zelené kávy:
Štítek přípravku by měl obsahovat buď GCA (R) (zelená káva antioxidant ) nebo Svetol (R). Vyhněte se značkám, které obsahují mnoho plniv a umělých přísad.

Nepřehánějte to. Více není vždy lépe. Užívejte pouze dávku uvedenou na lahvičce .

Reklama

Vedlejší účinky mohou být rychlý srdeční tep, zvýšený krevní tlak nebo příznaky alergické reakce.  Neužívejte, pokud jste alergičtí na kávu nebo kofein .

Cvičte a jezte  zdravě. Nic se při hubnutí nevyrovná této kombinace.
 

Reklama

Komentáře

hubnutí (Út, 3. 12. 2013 - 03:12)
https://www.youtube.com/watch?v=qXbpBJZ0nSA&list=PLMp0RzLwRe7bfyXtYd8ghVSNLRUnQrpVP shledni
Valerie. (Čt, 12. 12. 2013 - 12:12)
Dobrý den. Objednala jsem si extrakt zelené kávy jíné značky,a dnes jsem ho obdržela. Jsou tablety,a jsou -bílé bez příchuti. Vypadají jako křída.Je to normální ?
Suzane (Čt, 20. 3. 2014 - 20:03)
Se zelenou kavou mam mirne pozotivni ucinky. O kave jsem si nacetla na www.greenkava.cz. Samotnou kavu jsem si pak koupila na www.heureka.cz. Zkousela jsem pres mesic, shodila pres dve kila.
Andrea (Ne, 29. 5. 2016 - 15:05)
Já jsem ji nezkoušela. Měla jsem jiný přípravek na hubnutí a ten mi vyhovoval.
Nela (Po, 30. 5. 2016 - 01:05)
Jaký jsi měla Andreo? Já se v nich nevyznám, který je nejlepší, pokud teda nějaký vůbec je.
Emuska (Út, 6. 1. 2015 - 13:01)
Se zelenou kavou mam mirne...Jo? Přímo jsi i shodila? No to je super, ne? Zelená káva teda dělá divy, piješ i klasickou kávu čas od času?
Natyna.K1 (Čt, 6. 11. 2014 - 07:11)
Já jsem si tu zelenou kávu objednala na mojekava.info a chvíli jsem si na ni zvykat musela, ale nyní v pohodě, objednala jsem si tam i jiné pražené kávy, čas od času si v malém množství také ráda pochutnám a vůbec nelituji, káva mi přijde opravdu kvalitní. Navíc přispívají na dobročinné účely, což je pro mě dost plusem.
Reklama