Reklama

Přípravky na pročištění organismu

Abychom byli zdraví, je třeba čas od času pročistit svůj organismus. Bez předchozí detoxikace organismu nemají často žádný výsledek ani různé odtučňovací kúry. Existuje velké množství přípravků, které mohou pomoci při procesu detoxikace. Většina těchto výrobků podporuje činnost hlavních detoxikačních orgánů, kterými jsou játra, ledviny a střeva.

 

Yucca Díky obsahu saponinů pomáhá pročistit střeva, napomáhá dokonalému vstřebávání výživných látek, zlepšuje trávení, posiluje a reguluje procesy vylučování včetně zvýšení filtrační činnosti ledvin. Yucca je požehnáním především pro ty, kdo trpí chronickým onemocněním tlustého střeva, onemocněním kloubů či zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi.

Sladkovodní řasa Chlorella
Obsahuje velké množství chlorofylu, který působí jako střevní deodorant a odstraňovač jedů včetně těžkých kovů, omezuje růst škodlivých bakterií a společně s vlákninou buněčných stěn podporuje střevní peristaltiku. Pomáhá odstraňovat zápach z úst, který je způsoben hnilobnými procesy v trávicím traktu. Pokud chcete brát chlorellu za účelem detoxikace, je vhodnější užívat denní dávku naráz. Po jednom měsíci pročišťování lze přejít na substituci, kdy je denní dávka rozdělena na tři části a tak je zajištěn konstantní příjem v řasách obsažených živin, vitamínů a minerálů v průběhu celého dne.

Vilkakora
Peruánskou liána Uncaria tomentosa neboli vilkakora odvádí z těla toxické látky a nestravitelné zbytky potravy, přispívá k očištění jícnu, žaludku a trávicího ústrojí, usnadňuje trávení a posiluje imunitní systém. Pomáhá při vstřebávání otoků a zmenšuje vedlejší účinky radiace a chemoterapie.

Reklama

Šťáva z celého listu Aloe vera
Podporuje detoxikační funkce jater, ledvin, střev a kůže. Pití aloe vera šťávy zlepšuje fungování tkání na úrovni buněk. Má pozitivní účinek na celý trávicí systém a na rovnováhu kyselin a zásad v organismu.

Při užívání jakéhokoliv přípravku zaměřeného na pročištění organismu je nutno pít dostatečné množství vody. Vhodné je též omezit uzeniny, sladkosti, bílé pečivo, chemicky upravovaná jídla, červené maso, kávu, cigarety, alkohol a sladké nápoje. Dostatek ovoce a zeleniny podpoří detoxikační proces.

Více informací o přípravcích naleznete zde.

Autor:mk

 

Reklama

Komentáře

jana.tes (So, 22. 4. 2006 - 12:04)
Úžasným čističem je detoxikační gel jménem SANOGEL, který distribuují někteří "vědoucí" majitelé prodejen zdravé výživy. Mám zkušenost osobni i svých známých. Sanogel nejen očistí, ale naváže i toxiny z vnitřních orgánů a odvede je ven z těla. Že dělá zázraky, dokazuje měřící a diagnostický přístroj OBERON, který zachyti stav před a po detoxikaci. Všem vřele doporučuji.
Hana (Pá, 2. 2. 2007 - 16:02)
Ahoj Jano, prosím můžeš napsat na co konkrétně jsi používala Sanogel ty? A jak dlouho jsi ho užíval, kolik stojí a jak je velké balení? Pomáhá to od chronické zácpy, Děkuji za odpověď. H.
mija (Pá, 2. 2. 2007 - 18:02)
Máte někdo zkušenosti se Sanogelem?
Návštěvník (Po, 5. 2. 2007 - 13:02)
lidi fakt to neznáte?
libuše zemanova (Pá, 23. 2. 2007 - 15:02)
se sanogelem mám velmi dobre zkušenosti . před 3 roky se mi stal uraz paty ktery posleze bylo komplikovan zaněty a tsafilokoky, 2 roky jsem brala antibiotika ale vždy jen dočasnemu zlepšení . pak jsem dostala doporučeni na sanogel a zlepšeni se zanedlouho dostavilo.
libuše zemanova (Pá, 23. 2. 2007 - 15:02)
se sanogelem mám velmi dobre zkušenosti . před 3 roky se mi stal uraz paty ktery posleze bylo komplikovan zaněty a tsafilokoky, 2 roky jsem brala antibiotika ale vždy jen dočasnemu zlepšení . pak jsem dostala doporučeni na sanogel a zlepšeni se zanedlouho dostavilo.
Jana (Pá, 16. 3. 2007 - 14:03)
Intru nikdy,je to drahé a nepomáhá
Návštěvník (Po, 26. 3. 2007 - 17:03)
sanogel www.dedekorenar.cz
Mirek (Út, 27. 3. 2007 - 15:03)
Mně Intra pomohla, tak nezevšeobecňujte.
Milena (Út, 27. 3. 2007 - 16:03)
Mě teda intra nepomohla,a drahé to rozhodně je!
Karel (St, 28. 3. 2007 - 14:03)
Máte ještě někdo zkušenost se Sanogelem? Nebo je to jenom byznys.
Hana (So, 14. 7. 2007 - 19:07)
Prosím chci investovat do sanogelu, napište zkušenosti jakékoliv, hlavně jestli to pomůže od zácpy. Velké dík. :-)
Jana (So, 14. 7. 2007 - 21:07)
Sanogel je zbytečně drahý stojí asi 700 kč stačí zelený jíl za 150 kč účinek je stejný
Rada (Út, 21. 8. 2007 - 12:08)
Dobrý den,mám rád Aloe Vera.Působí na střeva mírněji než Ozovit.Po aloe vera jsem
chodil pravidelně ráno kakat.Po Ozovitu
jsem musel mít s sebou papírové kapesníky,
když to na mě přišlo ve škole.
Milan (Ne, 16. 9. 2007 - 08:09)
Já věřím potravinovým doplňkům Alveo a Cleans Plus. Jsou čistě přírodní, nejen čistí organismus, ale zároveň regeneruje, odstraňuje příčinu onemocnění...
Honza - aloe"… (Pá, 21. 9. 2007 - 08:09)
Mám dlouholeté zkušenosti s produkty Aloe Vera Gel, které obsahují 97 % čisté dužiny aloe vera. To je podstatné, protože když je to se slupkou a latexem, tak je to laxativní a dráždí to sliznice.
Kvalita je vždy rozhodující. Je opravdu mnoho pročišťovacích prostředků, ale vždy záleží na zacílení. Dobrou pomůckou jak se v tom vyznat je kniha doktora Petra Fořta Potravinové doplňky. Některé zkušenosti jsem uvedl na webu www.aloe-gel.cz

Po pročištění potřebujeme do střev nasadit dobrou mikroflóru pomocí probiotických bakterii. Osvědčily se mi Active Probiotika.

Aloe Vera Gel byl známý již před 4000 lety a lze to historicky dokázat. Mnohé namíchané směsi se chtějí aloe vera přiblížit, ale opravdu se jen přiblíži. Překonat se to zatím nepodařilo.
Tatu (St, 31. 10. 2007 - 15:10)
Všechno jsou to pasti na Vaše peníze. Organismus se vyčistí nejlépe sám. Zbavte se stresu, pijte čistou vodu s medem a šťávy z čerstvého ovoce a jezte čerstvou zeleninu, ne ovšem tu která Vás nadýmá, střídmě, ale opravdu střídmě vařené vaječné bílky a vařenou netučnou rybu. K tomu kvalitní probiotickou kůru. Pravidelně se hýbejte na čerstvém vzduchu, ale nesportujte. Pouze lázeňské procházky. Dejte si saunu nebo páru. Hodně a dobře spěte. Vynechte televizi, noviny, adrenalinové situace.
Za týden dva máte očišťovací kůru hotovou. Když je tělo zdravé pomůže si samo. Pokud ne, je něco v nepořádku a musíte k doktorovi.
Honza - aloe"… (Čt, 8. 11. 2007 - 14:11)
"Tata" má pravdu, protože klíčem k problému je změna stravy. Aloe Vera gely je potravina a tvoří pomocný most k této změně. Pasti na peníze jsou dneska markety a nabízené potraviny. K rozlišení co je dobré a co špatné je nutná moudrost. Již Babyloňané říkali, že moudrý se u Aloe zastaví ale pošetilý mávne rukou a jde dál. A platí to i dnes.
Honza (So, 23. 8. 2008 - 18:08)
Po devití měsících se dívám na tuto rubriku a nejsou zde další příspěvky.
Osvědčilo se pročištování na dobu aspoň 40 dnů. Doporučují 4 litry Aloe Vera Gelu a denní pití Aloe čaje v množství 1,5 litru. K tomu další tekutiny tak, aby bylo denně skoro 3 litry. Čištění bez tekutin nejde....
vesničan (St, 11. 3. 2009 - 05:03)
tož já věřím přípravku JHK-čili jdu hodit kosu !!!
Martine L.... (St, 27. 1. 2010 - 07:01)
tož já věřím přípravku...toš máš pravdu,nezmrzni je tu -20°C
cviceni (Čt, 28. 1. 2010 - 12:01)
joga a sauna mi pomaha, od te doby, co tam chodim jsem zdravejsi a plno problemu se zlepsilo, neco i zmizelo. kamaradi rikaji, ze jeste lepsi je koupani v rekach i v zime, ale na to nemam moc odvahudavam si pust tri dny kazdy mesic a jednou tydne vubec nejim, akne je pryc, poruchy spani a migreny jsou taky pryc. napiste prosim vase zkusenosti diky
huragánka (Ne, 24. 10. 2010 - 17:10)
ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál více se dozvíte zde jsou tam supr články http://chlorellamrmia.blogspot.com/
Stella (So, 12. 2. 2011 - 08:02)
Používám Detoxikační náplasti a piju na lačno Aloe Vera - zlepšení ve všech oblastech :-)
Zuzka (So, 12. 2. 2011 - 22:02)
já i celá rodina používáme zelený jíl. Poprvé to bylo takové divné, jakobyste pili bláto, ale není to chuťové nijak odporné. Spíš to divně vypadá :-)
Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 13:12)
píše, požívá zelený jíl - prodává se. Když jsme kopali studnu narazili jsme v podloží na zelený jíl
lea (Pá, 10. 5. 2013 - 13:05)
Ahoj všem, máte někdo zkušenosti s detoxikací organismu pomocí probiotik? Mám probiotika biopron 9 na posilnění imunity a jak jsem si to pročítala, tak se ty probiotika mohou použít i na to detoxikaci. Nemáte s tím náhodou někdo zkušenosti? Případně je dobré při detoxikace organismu užívat i probiotika?
jedině (So, 11. 5. 2013 - 23:05)
aloe vera
colostrum na imunitu
omega 3
viz. (So, 11. 5. 2013 - 23:05)
aloe vera
colostrum na...www.lr Němci
výroba i distribuce přímo od výrobce
žádný made in China
lea (Po, 13. 5. 2013 - 10:05)
to sobilka:
a jaké bylinky si užívala? Já bych si k těm probiotikům asi pořídila ostropestřec, mám ho letos i zasazený,tak doufám, že letos z něho něco bude. Minulý rok bohužel nepřežil.
Já jsem právě dost často unavená a taky mě trápí celkem často zažívací potíže, takže bych tomu chtěla nějak pomoct. Ještě jsem si pročítala, že by byly fajn ruční lamfatické masáže,ale aby byl nějaký výsledek, chce to jít aspoň na 10 masáží a nejlevnější to zrovna není.
Puki (Po, 6. 2. 2017 - 11:02)
ahoj, kazdy rok vayrobi hromadu novyh doplnku a za rok 2016 to byla tahleta vitezna - nejucinnejsi petice: http://www.detoxikujeme.cz/detoxikace-organismu-doplnky/
Míša (St, 25. 11. 2020 - 19:11)
Zdravím, já jsem slyšela o novém přírodním doplňku stravy na detoxikaci a hubnutí. Nemáte někdo zkušenosti s reduxilem? Mám ráda rostlinné a přírodní produkty a tohle mi přišlo fajn složením, ale otázka funguje
Lenka (Čt, 26. 11. 2020 - 11:11)
Já jsem reduxil používala kdysi a byla jsem s ním spokojená, myslím, že účinek to plnilo. A jak říkáš, složením je naprosto přírodní :)
Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 07:12)
sanogel www.dedekorenar.cz
Vilma (St, 19. 5. 2021 - 21:05)
na pročištění organismu je nejlepší ostropestřec marianky, který tělo hezky vyčisti
Mandia (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)
probiotika na posílení imunity a udržení střevní mikroflory a ostropestřec na detox organizmu
Adriana (Čt, 2. 9. 2021 - 21:09)
na tohle stačí vitamin C, ostropestřec na detox jater a těla
Citana (So, 25. 9. 2021 - 15:09)
na toto pomáhá ostropestřec mariánský a pak laktobacilky, aby se upravila střevní mikroflora
Vanda (Út, 21. 12. 2021 - 14:12)
Doporučuji Mega detox od MOVit Energy, obsahuje ostropestřec mariánsky, kurkumín a černý pepř pro lepší vstřebávaní. Po doužívání balení jsem byla na krvních testech a měla jsem znatělne lepší výsledky.
sobillka (So, 11. 5. 2013 - 22:05)
Já nikdy detoxikaci nebrala vážně.., ale potom, co se mi sešlo více zdravotních potíží po druhém porodu (únava, slabá imunita, špatné trávení - nadýmání, žáha, zácpa..vyrážky) jsem si po skončení kojení řekla, že musím nějak pročistit tělo...a zkusila bylinky a probiotika. Po pár měsících se mi dost ulevilo, tělo se začalo dávat dohromady, imunita se podstatně zlepšila i ta únava. Začala jsem se o to víc zajímat...když budete někdo chtít, napíšu víc: [email protected] Přečetla jsem i dost zajímavou knížku k zamyšlení. Psal ji lékař a opravdu stojí za to si ji přečíst...člověk změní pohled na svůj život, zdraví...
visnery (St, 27. 1. 2010 - 07:01)
Před pár dny jsem podstoupila jednoduchou detoxikaci střev a jater. Mohu vsem doporucit. Bez prasku a podivnych veci z obchodu nebo internetu :)
Sepsala jsem vsechny postupy dukladne na svuj blog, tady je odkaz, koho detox zajima. neni to zadna reklama, snazim se pomoc :)
http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cislo=1432
Reklama