SVELTFORM+ nejen proti nadváze

SVELTFORM+ byl vyvinut jako přírodní prostředek proti nadváze. Doplňuje chybějící vitamíny a mikroživiny. Normalizuje látkovou výměnu. Udržuje vyrovnanou hladinu cukrů a inzulínu v organismu. Upravuje krevní tlak. Je velice účinný jako prevence cukrovky. Pomáhá při narušení činnosti štítné žlázy a disfunkci slinivky. Doporučujeme při křečích v žaludku, arteroskleróze, při bulimii, celulitidě.

SVELTFORM+ pomáhá od přebytečných kilogramů.
Fucus vesiculosis je mořská řasa s podlouhlými listy; hojně roste podél pobřeží Japonska, Evropy a Severní Ameriky. Je výborným přírodním zdrojem jódu; proto se v minulosti užíval k léčení zvětšené štítné žlázy, vyvolané nedostatkem jódu v organismu. Během různých experimentů a výzkumů, kterými se zabývali zejména britští a francouzští lékaři, se zjistilo, že lidé dostávající jód, velmi rychle hubnou. Je to pochopitelné; tím, že stimuluje činnost štítné žlázy, jód urychluje metabolismus a tím umožňuje velmi rychle spalovat přebytečné kalorie. A tak si Fucus vesiculosis navždy vybojoval pověst vynikajícího prostředku proti nadváze.

POUŽITÍ:
Biologicky aktivní doplněk výživy, doplňuje chybějící vitamíny a mikroživiny. Sveltform+ normalizuje látkovou výměnu, vyrovnanou hladinu cukrů a inzulínu v organismu, upravuje krevní tlak. Je velice účinný jako prevence cukrovky, narušení činnosti štítné žlázy a disfunkce podžaludeční žlázy. Sveltform+ doporučujeme lidem se zvýšenou hmotností, při křečích v žaludku, arteroskleróze, potížích se slinivkou břišní, při bulimii, celulitidě.

SLOŽENÍ:
Garcinia cambogia 200 mg Čajovník čínský (Camellia sinensis) 70 mg Mořská řasa Fucus vesiculosis 70 mg Vitamín C 32 mg Kvasnice s chromem (odpovídá obsahu 50 mkg chromu) 25 mg

OBSAH A OBVYKLÉ DÁVKOVÁNÍ:
Dóza obsahuje 60 průsvitných kapslí. Standardně se užívá jedna ráno a jedna večer společně s jídlem.

UPOZORNĚNÍ:
Sveltform+ je nevhodný pro těhotné nebo kojící ženy, pro děti a osoby se zvýšenou citlivostí na některou z obsažených složek.

Více informací a možnost koupě ZDE.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele nika
  nika (anonym)

  Je nezodpovědné doporučovat tento prostředek k léčení hashimoto, jak to činíte v rubrice diskuzí. Jde o autoimunitní onemocnění, kdy tento prostředek nemůže pomoci a pokud se někomu doporučí namísto euthyroxu - hormonu štítné žlázy - a on jej přestane brát, tak to může vést k tragickým důsledkům.

  Kvě 05, 2003
 • Obrázek uživatele doktorka
  doktorka (anonym)

  Sfeltform je potravinovy doplnek a nikdy neni nahradou klasicke lecby, ale jeji doplnek. Pripadne snizovani davek predepsanych leku pri uzivani potravinovych doplneku je nutno konzultovat s osetrujicim lekarem. V pripade vaznejsich onemocneni je treba se vzdy o uzivani poradit s lekarem.

  Kvě 05, 2003

Přidat komentář

Reklama

Reklama