Pomocníci pro novoroční hubnutí

Pokud po vánočních svátcích chcete shodit nějaké to kilo, určitě byste měli ve stravě omezit jednoduché cukry (sladkosti, pečivo z bílé mouky, bílý cukr), nezdravé tuky (uzeniny, vše smažené, tučné sýry) a začít se více hýbat.

Při odbourávání tuků uložených v organismu po vánočních hodech vám může pomoci:

DLPA - Phenylalanin (DLPA) je esenciální aminokyselina. Fenylalanin je účinný při snižování váhy, protože má účinek na sekreci štítné žlázy. Též hraje významnou roli při kontrole nadměrné chuti k jídlu. Pokud se fenylalanin užívá 30 minut před jídlem, snižuje podstatně apetit. Další pozitivní efekt, který se dostavuje 24-48 hodin po užití DLPA je pocit bdělosti a čilosti, zvýšení sexuálního apetitu a zlepšení paměti. Pokud se vyskytují depresivní nálady, tak jsou zmírňovány.

Zelený čaj - Má thermogenní účinek. Zelený čaj obsahuje složky jako theofylin a kofein, které zvyšují metabolismus tuků. Zároveň působí proti virům a bakteriím, což je v zimním období též přínosné.

Hydroxy citrát - výtažek z garsinie - Kyselina hydroxycitronová je tradičně používaná při snižování nadváhy. Má význam především, pokud se nedokážete vzdát jednoduchých cukrů (např. máte napečeno hodně cukroví a budete ho konzumovat až do jara). HCA blokuje přeměnu jednoduchých cukrů na tuky. Většina terapeutů doporučuje užívat 500 mg HCA 3x denně (před každým hlavním jídlem). Účinek této kyseliny je silnější, pokud je užívána společně s nízkotučnou dietou, jelikož HCA nesnižuje kalorický účinek tuků ve stravě.

Lipotropní faktory - Lipotropní faktory jsou látky, které zabraňují hromadění cholesterolu a tuku v játrech. Jsou prevencí steatózy- ztukovatění jater, kterou trpí převážně lidé s nadváhou, lidé často konzumující alkohol a diabetici.

Autor: mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (9)

 • Obrázek uživatele tonca
  tonca (anonym)

  http://www.youtube.com/watch?v=PTrO-1CWylY

  Led 21, 2011
 • Obrázek uživatele mě pomohlo tohleto
  mě pomohlo tohleto (anonym)

  ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií, podporuje zdravou krvetvorbu,zvyš uje hladinu hemoglinu,podpo ruje kožní metabolismus,ho jení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,pod poruje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšu je energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál více se dozvíte zde jsou tam supr články http://chlorellamrmia.blogspot.com/ a nebo na mr.miahotmail.cz

  Led 31, 2011
 • Obrázek uživatele Romanitta
  Romanitta (anonym)

  Ahoj všem kdo má zájem shodit nějaké to kilo navíc. Poradím, jak zhubnout snadno, zdravě a hlavně bez jojo efektu. GARANCE VÝSLEDKŮ BEZ DIET A POTU V POSILOVNĚ!!!! NEVÁHEJTE PIŠTE NA romanitta@seznam.cz nebo volejte na tel. číslo 739 114 930

  Feb 01, 2011
 • Obrázek uživatele Oscar Wilde
  Oscar Wilde (anonym)

  Předsevzetí jsou jako šeky vystavené na banku, ve které nemáme konto.

  Feb 01, 2011
 • Obrázek uživatele Romanito,
  Romanito, (anonym)

  běž do řiti se svou inzercí.

  Feb 01, 2011
 • Obrázek uživatele Romanitta
  Romanitta (anonym)

  běž do řiti se svou...:-)

  Feb 02, 2011
 • Obrázek uživatele Novák
  Novák (anonym)

  Nejlepší na dietu je špek, kachnička s knedlíem, pivečko a jako zákusek šlehačkový dort a pak vyvážit sladkou chuť slanými chipsy, kterré chce pak spláchnout litránkem vína. Věřte mi já se vyznám !!!

  Feb 06, 2011
 • Obrázek uživatele Ordinace u Džamily
  Ordinace u Džamily (anonym)

  http://www.ordinacestehlikova.cz/sluzby/

  Feb 07, 2011
 • Obrázek uživatele Eva
  Eva (anonym)

  Zhubla jsem zdravě pomocí pohybu a úpravy jídelníčku za 1 rok z 158cm/60kg na 52 kg. Pomohu i Vám se změnou postavy, zdravým způsobem za pomoci pohybu a stravy. Vypracuji na základě dat z osobního dotazníku individuální stravovací a tréninkový plán, poskytnu rady do začátku a nastartuji Vás správným směrem. Zhubněte do plavek trvale a bez hladovění. Neničte si zdraví dietami a zázračnými prášky na hubnutí. Napište si o osobní dotazník na zhubni.zdrave@gmail.com.

  Kvě 04, 2011

Přidat komentář

Reklama

Reklama