Plavková sezona už klepe na dveře, tak nezaspěte a zatočte s nadbytečnými kily!

Počasí nás letos pěkně vypeklo! Ještě jsme ani nestihly sundat zimní kabáty a sluníčko už nás nutí do sukní a triček. Ale co dělat s povelikonočními kily?

Každá žena alespoň jednou v životě usíná s přesvědčením, že od zítřka to začne. Bude to ten nový - lepší život. Bude držet tu zázračnou dietu a cvičit bude v každé volné chvíli. Všichni ji potom budou obdivovat a ptát se, jak to jen dělá? Některým to vydrží možná i měsíc. Jsme ale ženy a žádná z nás neumíme čekat. Hlavně už ani nemůžeme, protože léto se kvapem blíží. Dietami ani náročným a vytrvalým cvičením to někdy prostě nejde.

Ale nemusíte zoufat! S nejmodernější liposukční metodou na klinice MEDICOM VIP to hravě zvládnete. Podstoupení zákroku v letních měsících může znamenat i jisté výhody. Děti jsou u babiček nebo na táboře a Vy tak máte čas na péči o sebe a svoje tělo.

Úžasně zformované tělo bez bolesti a modřin

Liposukční techniky se zdokonalují neuvěřitelným tempem. Nyní nejmodernější technikou, používanou na celém světě, je ultrazvuková liposukce VASER Lipo, která nabízí zcela nové možnosti. Tato miniinvazivní technika Vás neodstaví z běžných aktivit, a přesto má skvělé účinky.

Výsledky ultrazvukové liposukce jsou viditelné bezprostředně po zákroku, s postupujícím časem se ještě zlepšují. Nemusíte se vyhýbat ani milovaným vodním radovánkám, lékař Vám poradí jak správně ošetřovat a pečovat o pooperační jizvičky.

Liposukce VASER Lipo je unikátní v tom, že se nejdříve všechny oblasti projedou ultrazvukovou kanylou. Působením ultrazvuku se tukové buňky postupně rozpouštějí, nenarušují se okolní tkáně a odsává se pouze čistý tuk. Díky tomu je zákrok šetrnější, hojení a následná rekonvalescence mnohem rychlejší,“ popisuje průběh operace MUDr. Michal Puls, CSc., primář kliniky MEDICOM VIP

Pro mnohé splněný sen!

“Je to úžasný pocit mít najednou o dvě konfekční velikosti menší oblečení. Cítím se mnohem líp. Pro člověka, který nemůže ze zdravotních důvodů sportovat, je to opravdu splněný sen!“ uvádí Lada, spokojená klientka, která na klinice MEDICOM VIP liposukci VASER Lipo podstoupila. Celý její příběh včetně videa najdete zde.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama