Nápoje podporující hubnutí

Existují nápoje, které pomáhají spalovat tuky, detoxikovat organismus a tak snižovat tělesnou hmotnost a udržovat štíhlou linii.

Káva obsahuje kofein a ten pomáhá snížovat hmotnost těla, když je užíván v omezeném množství. Pijte  šálek kávy každý den.

Jablečný ocet s medem a studenou vodou pomáhá spáliovat kalorie, protože odstraňuje toxiny z těla a zlepšuje trávení.

Citrusové plody, jako citron, limetka, pomeranč atd., se používají k přípravě nápojů na spalování kalorií. Připravujte si pravidelně čerstvě vylisovanou šťávu s výše uvedeným ovocem.

Zdroj: Beautyhealthtips

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele Anastázie
  Anastázie (anonym)

  Pokud jde o nápoje, hodně se mi vyplatila sázka na TRF čaj od Miss Cosmetic. Díky němu jsem zhubla daleko efektivněji :) (a celkem dobře chutná)

  Kvě 28, 2014
 • Obrázek uživatele STEVIT
  STEVIT (anonym)

  místo cukru stevie

  Čer 24, 2014
 • Obrázek uživatele lucieNovak
  lucieNovak

  Já už mám hubnoucí kůru s rtf mis cosmetic taky za sebou a musím říct, že teď jsem se sebou vážně spokojená. čaj jsem pila dva měsíce a váha mi šla dolů o pět kilo. vím že to není moc, ale na to, jak mi šlo vždy hodně těžko zhubout, je tohle perfektní výsledek. Docela jsem se bála, četla jsem i o nějakých zažívacích potížích, nespavosti a tak, ale nic z toho jsem na sobě nesledovala. takže trf můžu jen chválit :)

  Říj 31, 2014
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Dobrý den. To já jsem spíše zhubla odvodněním. Vyzkoušela jsem H2out a moje tělo se tak zbavilo otoků a váha tak šla taky dolů.

  Lis 07, 2020
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Ano odvodnění je takové zjednodušená cesta, jak ztratit kila na váze a zároveň se to kladně projeví na postavě :D

  Lis 11, 2020
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  A zkoušeli jste jste někdo i detoxikační doplňky stravy. Objevila jsem teď na netu nějaký nový přírodní produkt, tak uvažuju, jestli to není třeba vhodný vánoční dárek pro manžela, když spolu chceme začít po novém roce hubnout. Nevíte někdo jestli tyhle věci fungují

  Pro 04, 2020
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Ahojky, joo já si myslím, že je to super dárek. Takový motivující. Osobně mám dobré zkušenosti s takovými produkty, takže za mě bych do toho šla :))

  Pro 15, 2020

Přidat komentář

Reklama

Reklama