Reklama

Bylinný krém Attopic

Krém, který je díky své jemnosti vhodný pro pokožku citlivou, zarudlou, svědící a celkově podrážděnou škrábáním v důsledku atopického ekzému. Osvědčil se při ošetření podrážděné dětské pokožky.

Při použití tohoto krému dochází k promaštění, zvláčnění a zklidnění pokožky. U silně podrážděné svědící pokožky může docházet po aplikaci v prvním okamžiku k přechodnému pocitu pálení, který rychle ustupuje.

Pro dosažení maximálního úspěchu je vhodné zpočátku preparát aplikovat několikrát denně. Po zklidnění pokožky je vhodné pokračovat v aplikaci dvakrát denně - ráno a večer dle potřeby.

Krém je lehce vstřebatelný, má příjemnou vůni a konzistenci.

Pro dosažení kompletní péče o pokožku postiženou atopickým ekzémem se doporučuje doplnit ji o koupel s koupelovým olejem Meduňkovým Original AOK, především na noc.

Reklama

Složení: voda, rostlinné oleje (např. třezalkový, sojový), Lanette N, glycerol, éterické oleje (např. levandulový, citronový, jalovcový, heřmánkový), shea butter, Cutina BW, vitamíny E, A, pantenol, alantoin.

Krém si můžete objednat zde

Attopic je k dostání též na adrese 001shop.cz - poradenské centrum, Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 10 do 19 hod. a v sobotu od 10 do 12 hod.

Reklama

Komentáře

Reklama