Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Jak získat ploché bříško?

Postupný nárůst bříška vyjadřuje zvyšující se množství tuku v těle. Nedostatek pohybu, nepravidelný tělesný pohyb, špatné stravovací návyky s vysokým obsahem tuků a nízkým obsahem bílkovin vedou ke vzniku tlusttého břicha. Zde je několik tipů pro muže a ženy, kteří chtějí získat ploché břicho.

Zdravé tuky

Mononenasycené mastné kyseliny a rostlinné tuky se nacházejí v následujících potravinách: avokádo, přírodní oleje, tmavé čokolády, olivy a semena. Uvedené potraviny vám dodávají nutriční tuky a pomáhají v prevenci onemocnění srdce a souvisejících chronických problémů. Studie také prokázala, že tyto látky pomáhají získat ploché bříško.

 
Rozmanitost olejů

Arašídový nebo řepkový olej na hranolky, lněný olej na salát (ale nepoužívejte ho při vaření), používejte olivový olej na smažení na pánvi, sójový, světlicový olej a slunečnicový olej pro vaření.

Ořechy a semena

Ořechy obsahují  hodně bílkovin a jsou užitečné pro fyzické i duševní zdraví. Konzumujte mandle, pekanové ořechy, vlašské ořechy, piniové oříšky, lískové ořechy, pražené arašídy , makadamové ořechy, arašídové máslo, kešu oříšky, dýňová semínka, slunečnicová semínka.

Cvičení

Jednoduché a inteligentní cvičení vás zbaví stresu a to následně pomáhá při snižování hmotnosti a podporuje ploché bříško.

Snižte příjem tuků

Používejte organické mandlové mléko, organické máslo, plnotučný jogurt a červené hroznové víno. Toto jsou produkty, které vám dodají plno vitamínů a bílkovin, aniž by narušily kalorický příjem.

Vláknina

Jezte celozrnné pečivo v době, kdy máte pocit hladu ve večerních hodinách.  Obsahuje vlákninu a funguje dobře pro trávicí systém.

Vyhněte se následujícím potravinám

Kofein, zpracované potraviny, alkohol a rafinovaný cukr

Rychlá snídaně

Připravte si snídani do hodiny od doby, kdy vylezete z postele. Pokud spěcháte a nemáte čas, dejte si ovoce a ořechy.

Vyhněte se těžkým jídlům ve večerních hodinách

Těžká jídla navečer nejsou dobrá pro trávicí systém ani pro hubnutí.

Rybí olej

Doplňky rybího tuku pomáhají spalovat tuky a podporují potřebné mastné kyseliny.

Pijte hodně vody

Pijte aspoň osm sklenic vody denně, pokud nemůžete pít více než sklenici v jednom okamžiku, tak ji upíjejte po částech. Noste s sebou vždy láhev s vodou.

Snižte množství sodíku

Použijte malé množství soli ve svých každodenních potravinách, polévkách, mase a v občerstvení. Preferujte koření a bylinky při vaření. Doporučuje se, držet se dál od balených, porcovaných a konzervované potravin.

Zdroj: Beautyhealthtips

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele LussyB
    LussyB (anonym)

    K plochému bříšku se jinak než dřinou nedostanete, já cvičím půl hodinky denně a k tomu piju dietní nápoj od chiashake.cz a top!

    Lis 25, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama