Jak nenabrat o vánocích ani deko navíc

Doba přejídání, během které se značně zvýší přísun kalorií, začíná příchodem adventu a mikulášskou nadílkou a končí většinou až začátkem nového roku. Není tedy divu, že většina z nás má problém udržet svá kila pod kontrolou. Podle odborníků na výživu přibere každý Čech během vánočních svátků v průměru 3 kilogramy.

Málokdo má totiž natolik pevnou vůli, aby odolal vonícímu cukroví a jiným pochoutkám. Právě proto je dobré obohatit jídelníček o potravinové doplňky obsahující chrom. Ten totiž vyrovnává hladinu cukru v krvi. „Vyrovnaná hladina glukózy snižuje chuť na sladké. Chrom navíc přispívá ke správné látkové výměně sacharidů, tuků a bílkovin.

Během svátků je dobré sáhnout také po extraktu ze zeleného čaje, který podporuje metabolismus a oxidaci tuků. Tím, že pomáhá tělu využít tuky jako zdroj energie, usnadňuje jejich spalování,“ vysvětluje Klára Minczinger, produktová manažerka společnosti Generica.

Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Jak kdo
  Jak kdo (anonym)

  Já sním v průměru 7 krabic cukroví,které si napeču,samé krémové,sušky nejím a v nejhorším přiberu 1 kg,ale cvičím,hýbu se, chodím na výšlapy, tak co.V 1. lednovém týdnu to mám dole,tak proč bych si nedala,že.

  Pro 20, 2013
 • Obrázek uživatele .
  . (anonym)

  Já sním v průměru 7...Kecáš, po sedmi krabicích sežranýho krémovýho cukroví jsi tlustá, vyžraná bečka, tak nám tady nevěš bulíky na nos, že přibereš jenom kilo.

  Pro 21, 2013
 • Obrázek uživatele Neya
  Neya (anonym)

  Jednoduše začala jsem užívat přípravek Obethin, který zamezil chuť na slaké takže jsem se nemula bát nástrah a stále se jich nebojím :)

  Bře 01, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama