Jak hubnout zdravě

S nadváhou či dokonce s obezitou se potýká více jak polovina české populace. Spolu s věkem se tyto problémy ještě stupňují. Pokud vyloučíme zdravotní predispozice, tak to jak se cítíme a vypadáme, do značné míry určují naše stravovací návyky. Ne nadarmo se říká "jste to, co jíte."

Nechcete-li zažít divokou jízdu na houpačce, s radikálním snižováním příjmu potravy raději nezačínejte. Sice byste mohli být o pár kilo lehčí, ale hladoví a bez energie, lační po potravinách, které mají ke zdravému životnímu stylu na míle daleko. Známý jo-jo efekt by na sebe nenechal dlouho čekat.

Rozumnější a efektivnější je pozvolna snížit příjem a zároveň věnovat pozornost složení a energetické hodnotě potravin. Svůj význam mají i informace o původu surovin. Všímejte si označení na obalech, o kvalitě výrobků vypovídají mnohé.

Pokud změnu stravovacích návyků doplníte o pravidelný pohyb, vaše pravděpodobnost úspěchu lineárně vzroste. Zdravý prospěšný je i spánek. Spěte minimálně sedm hodin denně a zbytečně se nestresujte.

Jak ale s lehkostí zvládat starosti všedního dne? Zavaleni povinnostmi a péčí o druhé často odsouváme vlastní zájmy na vedlejší kolej a naše stravovací návyky trpí. Ze svých představ o zdravém životním stylu ale neslevujte. Není to třeba. Spíš než jíst ve spěchu a nezdravě, raději sáhněte po Wellness nápoji od Oriflame, který sníží pocit hladu a dodá potřebnou energii.

Přírodní nápoj Natural Balance od Oriflame vám bude dobrým společníkem na cestě ke zdravému hubnutí a udržení si váhy. Receptura je výsledkem více než osmiletého švédského výzkumu pod vedením profesora Stiga Steena z univerzitní nemocnice v Lundu. Původně byl Natural Balance určený pro pacienty čekající na transplantaci plic či srdce a pro pacienty, kteří se po těchto operacích zotavují. Díky svým vlastnostem a fyziologickým účinkům je nápoj vhodný i pro zdravého člověka.

Doporučená dávka: 1 nápoj Natural Balance 30 minut před hlavním jídlem.

Čím je nápoj Natural Balance výjimečný?

  1. Klinicky prokazatelně snižuje hlad a chuť na sladké. Jedna porce obsahuje 7,5 g bílkovin - přibližně 15 % průměrného denního příjmu bílkovin doporučeného pro ženské tělo a zároveň pouze 3 % doporučeného denního příjmu kalorií.
  2. Čistě přírodní ingredience, bez lepku, umělých barviv a konzervačních látek.  Vysoce kvalitní potravinový doplněk, který navíc skvěle chutná. K dostání ve vanilkové, jahodové a čokoládové příchuti.
  3. Vysoký obsah Omega 3 nenasycených mastných kyselin z vajec od slepic krmených lněnými semínky. Omega 3 neboli rybí tuk hraje klíčovou roli v celé řadě životních procesů v lidském těle, od regulace krevního tlaku až po zvyšování imunity a protizánětlivého účinku.
  4. Nízký glykemický index, který zmírňuje chuť na sladké a zvyšuje schopnost soustředit se. Hladina cukru v krvi tak zůstává stabilní a vyvážená.
  5. Bezpečný, přirozený a účinný způsob, jak zdravě hubnout a váhu si dlouhodobě udržet. Klinická data prokázala, že při dlouhodobém užívání tohoto nápoje se u respondentů zlepšily všechny sledované biologické znaky.

Výrobkové portfolio Wellness by Oriflame zahrnuje ucelenou řadu doplňků stravy.

Kromě nápojů Natural Balance také Wellness Kids vitamíny, minerály a Omega 3 mastné kyseliny pro zdravý vývoj dětí, Wellness balíčky pro muže a ženy vyvinuté s ohledem na specifické potřeby každého pohlaví a také NutriComplex pro zdravou výživu vlasů a nehtů.

Pro více informací kontaktujte svoji kosmetickou poradkyni nebo navštivte webové stránky www.oriflame.cz, kde v sekci „Najít poradce“ získáte příslušný kontakt. Pokud se chcete stát kosmetickou poradkyní a okamžitě získat 30% zisk z prodeje výrobků Oriflame, registrujte se v sekci „Připojte se k nám.“  K dispozici je vám i zákaznický servis Oriflame, tel.: 271 024 111, info@oriflame.cz, kde si můžete objednat vzorek zdarma.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama