Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Úžasný pomocník při hubnutí: Hydroxy citrát

Hydroxycitronová kyselina (HCA) je standardizovaný rostlinný extrakt z plodu Garsinia cambogia. Tlumí chuť k jídlu, snižuje lipogenezi čili vytváření tukové tkáně a pomáhá snižovat nadbytek kyselin v organismu vznikajících při metabolismu sacharidů a bílkovin ze stravy.

Odpadní kyseliny se navážou na HCA a jsou odvedeny z těla močí či stolicí, čímž se snižuje potřeba organismu hromadit tyto odpadní látky v tukové tkáni. Kyseliny v organismu způsobují mnoho nežádoucích reakcí. Mimo jiné přispívají k podrážděnosti, depresi a únavě. HCA tudíž přispívá k pocitu pohody a zachovává člověku potřebnou energii.

Výzkumníci prokázali, že HCA snižuje schopnost organismu ukládat tuk až o 75 %. Snižuje též produkci cholesterolu a mastných kyselin.

HCA významně zvyšuje účinky diet a přispívá k redukci váhy.

HCA nevykazuje žádné vedlejší negativní účinky na organismus.

HCA se komerčně prodává ve formě soli jako hydroxy-citrát.

Hydroxy citrát  užívejte půl hodiny až hodinu před jídlem!

Použitý zdroj: Zázrak pH - Zhubněte odkyselením, nakladatelství Noxi

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele Bodyter?
  Bodyter? (anonym)

  Ahoj holky. Aktuálně řeším svoji postavu. Kamarádka mi poradila Bodyter, ale nějak moc nerozumím tomu jak to funguje. Má s tím některá zkušenosti? Nejbližší salón, kde to dělají jsem našla tento http://bit.ly/Hjr81l

  Dub 10, 2012
 • Obrázek uživatele Kavitace - bolí to?
  Kavitace - bolí to? (anonym)

  Musím z vlastní zkušenosti potvrdit, že kavitace (bezbolestná liposukce) není opravdu nic, čeho byste se měli bát dámy. Vše se provádí přístrojem, bez skalpelu a opravdu to nebolí. Výsledek je vidět hned při první návštěvě. U mě to byly 3 cm dole. Kdyby to někoho zajímalo, byla jsem ve Studiu TOP IMAGE Zlín - jejich web http://bit.ly/Hwfg1M

  Dub 10, 2012
 • Obrázek uživatele Marta
  Marta (anonym)

  Ahoj, mám dotaz, je v současné době nějaké anorektikum na trhu? Teda krom ADIPEXU !!! Myslím, že třeba Acomplia byla lepší než adipex !! Aspon co sem o ní četla neměla tolik vedlejších účinkú ba na některé nemoci byla dobrá :-) Tak nevím proč se zakázala a ADIEPX NÉ ? Nevíte zda se dá u nás ještě sehnat? myslím legálně .-) Děkuji moc za odpověd :-)

  Kvě 24, 2012
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Dobrý den, máte někdo zkušenost i s odvodňováním během hubnutí? Řeším to teď a někdo mi doporučil se i odvodnovat, protože mi dost otékají nohy, tak si myslím, že by to mohlo být fajn. Máte někdo zkušenost?

  Pro 13, 2020

Přidat komentář

Reklama

Reklama