Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Přírodní alternativy k práškům na hubnutí

Existuje několik přiírodních doplňků stravy podporujících hubnutí, které prokázaly pozitivní výsledky. Na rozdíl od tradičních pilulek na hubnutí, tyto doplňky nepoužívají chemické látky nebo umělé přísady.

Ostropestřec marijánský
Léčivé výhody z ostropestřce jsou známy posledních 2000 let. Nedávno bylo zjištěno, jako je účinný i pro hubnutí. Používá se k detoxikaci a opravě jater, což zlepšuje metabolické funkce.

Zelená káva
Zelená kávová zrna jsou kávová zrna v jejich nejpřirozenější formě: před tím, než jsou pražená. Jsou bohatá na antioxidanty, kofein a kyselinu chlorogenovou. Tyto látky jsou velmi užitečné při podpoře metabolismu, snižují chuť k jídlu a ukládání tuků.

Rybí olej
Doplňky s rybím olejem pomáhají přeměnit kalorie, což přispívá ke snížení ukládání tuků. Omega 3 mastné kyseliny v rybím  tuku podporují růst svalové hmoty. Olej je také skvělý pro snížení chuti k jídlu.

Guggul
Bylina původem z Indie, guggul je známý pro své hypolipidemické vlastnosti. Nejen že snižuje hladinu cholesterolu v krvi mnoha uživatelů; ale také pomáhá snížit množství tělesného tuku. Je plný antioxidantů, které pomáhají snížit oxidaci lipidů, a tím přispět k snížení ukládání tuků.

Přírodní doplňky
Existuje několik přiírodních doplňků stravy podporujících hubnutí, které prokázaly pozitivní výsledky. Na rozdíl od tradičních pilulek na hubnutí, tyto doplňky nepoužívají chemické látky nebo umělé přísady. Jsou spíš jako multivitaminy s konkrétními vitaminy, které jsou zaměřeny na zvýšení metabolismu a na celkově zdravější tělo. Před užíváním těchto doplňků se ujistěte, že ingredience jsou skutečně přírodní.

Reishi Houby
Tyto houby původem z Asie se často používají k podpoře imunitního systému,  proti vysokému krevnímu tlaku,  na vysokou hladinu cholesterolu, na srdeční potíže a mnoho dalších zdravotních problémů. Nicméně mohou také pomoci zhubnout. Houba může zvýšit váš metabolismus a pomoci spálit více kalorií.

Každý z těchto přírodních prostředků prokázal pozitivní výsledky v minulosti, pokud jde o hubnutí. Ačkoli většina lidí nemá žádné nežádoucí účinky na tyto přírodní prostředky, někteří mohou mít alergickou reakci. Poraďte se se svým lékařem, aby zjistil, že jste v optimální kondici, než začnete užívat přírodní prostředek na hubnutí.
http://blogs.naturalnews.com/

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (13)

 • Obrázek uživatele OmegaMarine Forte+
  OmegaMarine Forte+ (anonym)

  Ano Omega 3 mastné kyseliny v rybím tuku podporují růst svalové hmoty. Pokud nemáte rádi ryby můžete příjímat omega 3 mastné kyseliny (které si mimochodem tělo nedokáže samo vytvořit) i ve formě potravinových doplňků například OmegaMarine Forte+ www.omegamarineforte.cz

  Dub 15, 2015
 • Obrázek uživatele !!!
  !!! (anonym)

  Hergot baby, vy už jste z toho vašeho hubnutí úplně zblblý a už z toho ani nevíte čí jste!

  Dub 15, 2015
 • Obrázek uživatele Krása a zdraví
  Krása a zdraví (anonym)

  Perfektní článek, ukládám do záložek. A zároveň se podělím o podobný text http://krasazdravi.blogspot.cz/2015/04/10-potravin-pro-zdrave-hubnuti.html

  Dub 22, 2015
 • Obrázek uživatele Alča
  Alča (anonym)

  no jo, hubnutí je prostě trend který jen tak nezmizí :) já mám akorát zkušenost s rybím olejem, ten beru od Lýsi, mají tam i více druhů. Nevěděla jsem že je to na hubnutí, brala jsem to spíše na imunitu a celkově jako zdravotní doplněk. Hodně se mi zlepšila pleť a nehty. V hubnutí nevím, nedokážu posoudit jestli olej měl nějakou souvislost i s tímto:) Každopádně myslím že je to dobrá věc.

  Říj 13, 2015
 • Obrázek uživatele tereza
  tereza (anonym)

  Vyskoušela jsem loni zelený ječmen v kombinaci s piperinou a pila jsem opravdu hodně vody a pomohlo mi to zhubnout sedm kilo v dva měsíce.

  Lis 11, 2015
 • Obrázek uživatele nechceš
  nechceš (anonym)

  Vyskoušela jsem loni zelený...si najít nějakého kluka, abys myslla na něco jiného než na svoji piperinu?

  Lis 11, 2015
 • Obrázek uživatele tereza.
  tereza. (anonym)

  jsem vdana, mějte lepší zájem o vaši lásku :) zdravím!

  Lis 18, 2015
 • Obrázek uživatele martinka
  martinka (anonym)

  příručka - hubnutí s kim kardashianovou, mel b a gwen stefani nemyslela jsi nikdy jak americké hvězdy vracejí do své váhy v dva měsíce po těhotenství?? ted máš odpověd! http://tnij.at/hubnijakamerickehvezdy

  Pro 02, 2015
 • Obrázek uživatele martinka
  martinka (anonym)

  příručka - hubnutí s kim...abyste veděli že je to podvodné!

  Pro 02, 2015
 • Obrázek uživatele pavla
  pavla (anonym)

  podvodné bylo by kdyby napsala že hvězdy jedí brambory, smažený sýr a je to výborný způsob na hubnutí :D

  Pro 03, 2015
 • Obrázek uživatele Já
  Já (anonym)

  Jediný způsob diety je nepřežírat se!!!! I kdybyste drželi hloupou např. mrkvovou dietu, když jí denně sežerete vagón, nikdy se přebytečných kil nezbavíte. Zbavte se závislosti na jídle a budete štíhlí jako lusk! JÍST PRAVIDELNĚ, NEHLADOVĚT A JÍST MALÉ PORCE! VYNECHAT ALKOHOL CUKR A ŽIVOČIŠNÉ TUKY - NEBO ALESPOŇ VÝRAZNĚ!!! OMEZIT! Nic jiného dlouhodobě nefunguje a niky fungovat nebude. Pohyb beru jako samozřejmost.

  Čer 04, 2017
 • Obrázek uživatele VoLenka73
  VoLenka73 (anonym)

  Dobrý den, já používám přírodní doplněk stravy na odvodnění, tak se zbavím přebytečné vody v těle a moje tělo se více vyrýsuje.

  Lis 07, 2020
 • Obrázek uživatele Lucie
  Lucie (anonym)

  Zkuste reduxil. Já jej používám, je to přírodní doplněk stravy na pomoc hubnutí. Dost mi to pomáhá.

  Led 09, 2021

Přidat komentář

Reklama

Reklama