Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Jak nenabrat o vánocích ani deko navíc

Doba přejídání, během které se značně zvýší přísun kalorií, začíná příchodem adventu a mikulášskou nadílkou a končí většinou až začátkem nového roku. Není tedy divu, že většina z nás má problém udržet svá kila pod kontrolou. Podle odborníků na výživu přibere každý Čech během vánočních svátků v průměru 3 kilogramy.

Málokdo má totiž natolik pevnou vůli, aby odolal vonícímu cukroví a jiným pochoutkám. Právě proto je dobré obohatit jídelníček o potravinové doplňky obsahující chrom. Ten totiž vyrovnává hladinu cukru v krvi. „Vyrovnaná hladina glukózy snižuje chuť na sladké. Chrom navíc přispívá ke správné látkové výměně sacharidů, tuků a bílkovin.

Během svátků je dobré sáhnout také po extraktu ze zeleného čaje, který podporuje metabolismus a oxidaci tuků. Tím, že pomáhá tělu využít tuky jako zdroj energie, usnadňuje jejich spalování,“ vysvětluje Klára Minczinger, produktová manažerka společnosti Generica.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Jak kdo
  Jak kdo (anonym)

  Já sním v průměru 7 krabic cukroví,které si napeču,samé krémové,sušky nejím a v nejhorším přiberu 1 kg,ale cvičím,hýbu se, chodím na výšlapy, tak co.V 1. lednovém týdnu to mám dole,tak proč bych si nedala,že.

  Pro 20, 2013
 • Obrázek uživatele .
  . (anonym)

  Já sním v průměru 7...Kecáš, po sedmi krabicích sežranýho krémovýho cukroví jsi tlustá, vyžraná bečka, tak nám tady nevěš bulíky na nos, že přibereš jenom kilo.

  Pro 21, 2013
 • Obrázek uživatele Neya
  Neya (anonym)

  Jednoduše začala jsem užívat přípravek Obethin, který zamezil chuť na slaké takže jsem se nemula bát nástrah a stále se jich nebojím :)

  Bře 01, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama