Reklama

Emoční hubnutí: Kila navíc jsou ve vaší hlavě!

„Zastáváme názor, že mysl a tělo jsou propojené a velmi se ovlivňují. Problémy se pak odrážejí v mnoha nemocech, a je prokázáno, že anorexie, bulimie, ale také nadváha či obezita jsou často psychosomatického rázu. Proto jsme přišli s praktickou metodou, jejíž podstatou je to, že když změním své myšlení, změním i svou fyzickou a psychickou kondici,“ vysvětluje odbornice. Hubnutí je přitom návyk jako mnoho dalších věcí v životě. Většina lidí podle odborníků nezhubne, protože si pravidelně nepřipomínají své cíle a nejsou motivování svými pozitivními emocemi.

A jak to funguje v praxi? Odborníci například doporučují vybrat si fotografii, na které máte svou ideální váhu, namnožit ji a rozmístit všude, kde je to možné. Pomůže vám, až se vám nebude chtít jít cvičit či si budete chtít dát něco hodně nezdravého. Hubnutí je ve vaší hlavě a mysl dokáže přesvědčit tělo. Jak na to? Představujte si, že máte volnější kalhoty, hubenější stehna, vypracovanější břicho, štíhlejší paže. Cvičte svou mysl v této velké změně, nejen tělo.

Choďte se dívat na oblečení, do kterého se vejdete, až zhubnete. A to, že zhubnete, řekněte každému, koho znáte a hlavně z řad svých přátel i spolupracovníků a požádejte je o povzbuzování. Povzbudí vás i to, když se budete pravidelně fotografovat a uvidíte ty změny. Mějte se rády, hezky o sobě a k sobě mluvte a nezapomeňte, že hubnutí je práce jako každá jiná a vyžaduje plán. Deníček, kam si každý večer zapíšete jídelníček následujícího dne i hubnoucí aktivity se rozhodně vyplatí.
 

Reklama
Reklama

Komentáře

no (Ne, 25. 3. 2018 - 14:03)
něco na tom bude. Pokud...Ty ses rozjela s tou reklamou. :-)) A před tím si namažeš zadek proti opruzeninám, že?
Lenka (So, 7. 11. 2020 - 19:11)
Ono nám dost váhu ovlivňuje i voda v těle, která se tam často zadržuje. Někdy se stačí jen odvodnit. :)
Míša (Ne, 13. 12. 2020 - 19:12)
Jo ta voda tam hraje dost roli. Poznala jsem to na vlastní kůži, když jsem začala řešit postavu a hubnout. Jen odvodněním jsem dala dolů asi 3-4 kg a postava se trochu vytvarovala.
Zuzka (So, 9. 1. 2021 - 21:01)
Odvodnění je super věc. Zhubnete několik kilo a dokonce to na sobě poznáte, ale nezhubnete tak tuk :/ každopadně je to skvělé dělat, když se snažíte o lepší postavu.
N. (So, 9. 1. 2021 - 21:01)
odvodnit, tak na pár dní, týden úplně vysadit uhlovodany i z ovoce a kořenové zeleniny.A samozřejmě sůl a potraviny sůl obsahující. Jde to.
Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 00:01)
Ale představa o ideální váze taky, takže hezká těla se mohou dost váhově lišit, jde o to co se komu líbí a co je a co není zdravé. Nemyslím, si, že jíst salát s mrkví s trochou oliv a sýra k tomu celý mladý život je nějak děsně výborné a dobré pro život. Nakonec není celý život jen o správné váze. Co je správná váha? Nejde držet váhu co někdo má v patnácti nebo osumnácti. To by bylo za cenu velkého podvyživění, tělo přirozeně nabírá tuk a tuk je potřeba k síle v životě a energii. Hubení lidé nemají sílu. Navíc jde o kosti, co si uložíte do kostí v mládí, z toho pak máte v dospělosti a stáří ještě pevné kosti, to samé pohybová soustava.
Jde o to cvičti, nedržet si váhu jen dietou. To je ošemetné. A fyzicky cvičit sílu, vytrvalost je jen doplňkově jednou za týden třeba, ale cvičit svali třeba dvakrát až třikrát týdně. Jak taková modelka, která si udělala životní cíl z toho že je velmi hubená může třeba vzít dítě do nároču, vždyť ho dlouho neudrží. Nebo vzít na záda krosnu a jít do hor, případně mít dítě na kole a nespadnou s ním a ujet pár kilometrů, nepadnou vysílením. Kdepak,kdo moc drží diety , pak stejně starší přibere a navíc ty svaly dost zamaskují nějaká tuky, vypadá to dobře. Hubenost vzívající žena, se pak strašně podvyživuje, aby si udržela ten hubený vzhled a to nemůže být zdravé.
Damoša (Ne, 25. 3. 2018 - 14:03)
něco na tom bude. Pokud člověk začne hubnout, je potřeba se s tím smířit i psychicky.Taky jsem ve stádiu hubnutí. Snažím se cvičit, běhat, zdravo jíst a x v měsíci si zajdu na hubnoucí a zkrašlujici proceduru bodywraps u nás ve městě.
Reklama