Emoční hubnutí: Kila navíc jsou ve vaší hlavě!

„Zastáváme názor, že mysl a tělo jsou propojené a velmi se ovlivňují. Problémy se pak odrážejí v mnoha nemocech, a je prokázáno, že anorexie, bulimie, ale také nadváha či obezita jsou často psychosomatického rázu. Proto jsme přišli s praktickou metodou, jejíž podstatou je to, že když změním své myšlení, změním i svou fyzickou a psychickou kondici,“ vysvětluje odbornice. Hubnutí je přitom návyk jako mnoho dalších věcí v životě. Většina lidí podle odborníků nezhubne, protože si pravidelně nepřipomínají své cíle a nejsou motivování svými pozitivními emocemi.

A jak to funguje v praxi? Odborníci například doporučují vybrat si fotografii, na které máte svou ideální váhu, namnožit ji a rozmístit všude, kde je to možné. Pomůže vám, až se vám nebude chtít jít cvičit či si budete chtít dát něco hodně nezdravého. Hubnutí je ve vaší hlavě a mysl dokáže přesvědčit tělo. Jak na to? Představujte si, že máte volnější kalhoty, hubenější stehna, vypracovanější břicho, štíhlejší paže. Cvičte svou mysl v této velké změně, nejen tělo.

Choďte se dívat na oblečení, do kterého se vejdete, až zhubnete. A to, že zhubnete, řekněte každému, koho znáte a hlavně z řad svých přátel i spolupracovníků a požádejte je o povzbuzování. Povzbudí vás i to, když se budete pravidelně fotografovat a uvidíte ty změny. Mějte se rády, hezky o sobě a k sobě mluvte a nezapomeňte, že hubnutí je práce jako každá jiná a vyžaduje plán. Deníček, kam si každý večer zapíšete jídelníček následujícího dne i hubnoucí aktivity se rozhodně vyplatí.
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Damoša
  Damoša

  něco na tom bude. Pokud člověk začne hubnout, je potřeba se s tím smířit i psychicky.Taky jsem ve stádiu hubnutí. Snažím se cvičit, běhat, zdravo jíst a x v měsíci si zajdu na hubnoucí a zkrašlujici proceduru bodywraps u nás ve městě.

  Bře 25, 2018
 • Obrázek uživatele no
  no (anonym)

  něco na tom bude. Pokud...Ty ses rozjela s tou reklamou. :-)) A před tím si namažeš zadek proti opruzeninám, že?

  Bře 25, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama