EXADIPIN - Zhubněte bezpečně na čistě přírodní bázi

Jednou z hlavních příčin nadváhy a obezity je kolísající hladina krevního cukru. Po jídle jeho hodnoty stoupají, nadbytečný cukr tělo nedokáže zpracovat a uloží jej v podobě tuku. Kolísání krevního tuku však lze ovlivnit.

Krevní cukr klesá - kila mizí

Přírodní doplněk stravy EXADIPIN® obsahuje výtažky z indické rostliny Salacia reticulata a vitamin D3. Salacia se užívá již tisíce let v tradičním lékařství při nadváze a cukrovce, ovlivnění pocitu hladu a snižování hmotnosti.

Pronásledují vás neodolatelné chutě na sladké?

„Můj příběh začíná stejně jako stovky jiných příběhů“, píše paní Zdenka: „Když jsem se vdávala, vážila jsem 49 kg. Vždy jsem měla ráda sladké. Při prvním těhotenství jsem přibrala o 20kg, po třetím dítěti se moje váha blížila 80kg. Nejmladší syn se narodil v květnu a já jsem chtěla do léta zhubnout. Začala hladovka, po ní následoval jo-jo efekt. A tak to šlo dokola. Až jsem zkusila EXADIPIN® a věřte mi, že nejsem zklamaná. Chutě na sladké se mi opravdu hodně snížily. A co víc, nejsem už tak unavená a netrápím se výčitkami, že na mém nočním stolku leží už zase rozbalená čokoláda. Moje motto zní: S EXADIPINEM® není nikdy nic ztraceno“.

Paní Helena se svěřila: „EXADIPIN® mi doporučil lékař před operací kyčle, za předpokladu, že budu současně pravidelně jíst. Po třech měsících jsem zhubla 10 kg. Nyní mám již kyčle vyměněné, ale v hubnutí pokračuji.“

EXADIPIN® a diabetes 2. typu

Otec paní Marianny má diabetes 2. typu: „EXADIPIN® užíval 3 měsíce a pochvaloval si jeho účinky. Pomáhal mu udržovat stabilnější hladinu cukru v krvi a dokonce se mu podařilo i zhubnout.“ Diabetičku paní Katarínu trápil kolísající krevní cukr: “Po krátkém užívání se lépe cítím, nepociťuji únavu ani bolesti nohou. Moje váha se stabilizovala a nemám pocity žízně. Díky EXADIPINU® mi poklesla hladina cukru, což si ověřuji pravidelným měřením.“

Doplněk stravy EXADIPIN® doporučujeme užívat spolu s jídlem 3 x denně.

Více na www.exadipin.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama