EXADIPIN- Bezpečné hubnutí přírodní cestou

Přírodní doplněk stravy EXADIPIN obsahuje výtažky z indické rostliny Salacia reticulata, které se užívají již tisíce let v tradičním lékařství při nadváze a cukrovce, k ovlivnění pocitu hladu i snižování hmotnosti.

Krevní cukr klesá - kila mizí

Jednou z hlavních příčin nadváhy je kolísající hladina krevního cukru. Po každém jídle jeho hodnoty prudce stoupají, inzulin je však opět sráží dolů a důsledkem je nutkavá chuť k jídlu. V tomto začarovaném kruhu se nadbytečný cukr přeměňuje na tuk, který se v těle ukládá. S EXADIPINEM® zabráníme výkyvům hladiny krevního cukru a naše tělo začne fungovat optimálně - zbavíme se nutkání konzumovat sladkosti a prázdné kalorie. Tím dostaneme pod kontrolu svou postavu včetně problémových partií.

EXADIPIN (R) - konec neodolatelným chutím i vlčím hladům

Pan Aleš se loni v létě rozhodl zásadně změnit způsob života. Začal se řídit novým jídelníčkem a na potlačení chutí na sladké a celkové zefektivnění hubnutí užíval EXADIPIN (R). Požádali jsme pana Aleše, aby nám popsal, jaké to je po půl roce snažení:  

„Jak se cítím? Jsem lehčí o 40 kilo. 40 kilo sádla, dejte si na to stůl a podívejte se na to, a pak si to dejte do batohu a choďte s tím alespoň jednu hodinu. Pak batoh sundejte a zažijete ten pocit. A to já se cítím ještě mnohem lépe, protože ten batoh jsem byl já.  Mám více energie, nebývám tak často vyčerpaný a unavený, snížil jsem zdravotní rizika, mám lepší náladu i sebedůvěru. Nejsem tak líný a pohodlný, jako jsem býval, rád vyměním sledování televize za procházku se psem, i když je venku psí počasí. Oblečení koupím jaké chci a v normálním obchodě na každém rohu. Když mě přátelé nepoznávají nebo mi říkají, že mi to sekne, tak bych se rozplynul blahem, to je prostě zásadní změna! Děkuji nutriční poradně Indica, mojí přítelkyni Barunce a rodině za podporu.“

Doplněk stravy EXADIPIN (R) je bez vedlejších účinků, vhodný i pro diabetiky.

Více na www.exadipin.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama