SVELTFORM+ nejen proti nadváze

2.5.2003 00:00
Hubnutí

SVELTFORM+ byl vyvinut jako přírodní prostředek proti nadváze. Doplňuje chybějící vitamíny a mikroživiny. Normalizuje látkovou výměnu. Udržuje vyrovnanou hladinu cukrů a inzulínu v organismu. Upravuje krevní tlak. Je velice účinný jako prevence cukrovky. Pomáhá při narušení činnosti štítné žlázy a disfunkci slinivky. Doporučujeme při křečích v žaludku, arteroskleróze, při bulimii, celulitidě.

SVELTFORM+ pomáhá od přebytečných kilogramů.
Fucus vesiculosis je mořská řasa s podlouhlými listy; hojně roste podél pobřeží Japonska, Evropy a Severní Ameriky. Je výborným přírodním zdrojem jódu; proto se v minulosti užíval k léčení zvětšené štítné žlázy, vyvolané nedostatkem jódu v organismu. Během různých experimentů a výzkumů, kterými se zabývali zejména britští a francouzští lékaři, se zjistilo, že lidé dostávající jód, velmi rychle hubnou. Je to pochopitelné; tím, že stimuluje činnost štítné žlázy, jód urychluje metabolismus a tím umožňuje velmi rychle spalovat přebytečné kalorie. A tak si Fucus vesiculosis navždy vybojoval pověst vynikajícího prostředku proti nadváze.

POUŽITÍ:
Biologicky aktivní doplněk výživy, doplňuje chybějící vitamíny a mikroživiny. Sveltform+ normalizuje látkovou výměnu, vyrovnanou hladinu cukrů a inzulínu v organismu, upravuje krevní tlak. Je velice účinný jako prevence cukrovky, narušení činnosti štítné žlázy a disfunkce podžaludeční žlázy. Sveltform+ doporučujeme lidem se zvýšenou hmotností, při křečích v žaludku, arteroskleróze, potížích se slinivkou břišní, při bulimii, celulitidě.

SLOŽENÍ:
Garcinia cambogia 200 mg Čajovník čínský (Camellia sinensis) 70 mg Mořská řasa Fucus vesiculosis 70 mg Vitamín C 32 mg Kvasnice s chromem (odpovídá obsahu 50 mkg chromu) 25 mg

OBSAH A OBVYKLÉ DÁVKOVÁNÍ:
Dóza obsahuje 60 průsvitných kapslí. Standardně se užívá jedna ráno a jedna večer společně s jídlem.

UPOZORNĚNÍ:
Sveltform+ je nevhodný pro těhotné nebo kojící ženy, pro děti a osoby se zvýšenou citlivostí na některou z obsažených složek.

Více informací a možnost koupě ZDE.

Související články

DETOX+ na detoxikaci

14.3.2003 00:00

Látky pro štíhlou linii v přírodních zdrojích

2.8.2001 00:00

Jak působí přípravky na hubnutí

31.7.2001 00:00

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Je nezodpovědné doporučovat tento prostředek k léčení hashimoto, jak...
nika  |  5.5.2003 03:53

Sfeltform je potravinovy doplnek a nikdy neni nahradou klasicke lecby, ale...
doktorka  |  5.5.2003 17:27

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *