Přírodní alternativy k práškům na hubnutí

14.4.2015 00:01
Hubnutí

Existuje několik přiírodních doplňků stravy podporujících hubnutí, které prokázaly pozitivní výsledky. Na rozdíl od tradičních pilulek na hubnutí, tyto doplňky nepoužívají chemické látky nebo umělé přísady.

Ostropestřec marijánský
Léčivé výhody z ostropestřce jsou známy posledních 2000 let. Nedávno bylo zjištěno, jako je účinný i pro hubnutí. Používá se k detoxikaci a opravě jater, což zlepšuje metabolické funkce.

Zelená káva
Zelená kávová zrna jsou kávová zrna v jejich nejpřirozenější formě: před tím, než jsou pražená. Jsou bohatá na antioxidanty, kofein a kyselinu chlorogenovou. Tyto látky jsou velmi užitečné při podpoře metabolismu, snižují chuť k jídlu a ukládání tuků.

Rybí olej
Doplňky s rybím olejem pomáhají přeměnit kalorie, což přispívá ke snížení ukládání tuků. Omega 3 mastné kyseliny v rybím  tuku podporují růst svalové hmoty. Olej je také skvělý pro snížení chuti k jídlu.

Guggul
Bylina původem z Indie, guggul je známý pro své hypolipidemické vlastnosti. Nejen že snižuje hladinu cholesterolu v krvi mnoha uživatelů; ale také pomáhá snížit množství tělesného tuku. Je plný antioxidantů, které pomáhají snížit oxidaci lipidů, a tím přispět k snížení ukládání tuků.

Přírodní doplňky
Existuje několik přiírodních doplňků stravy podporujících hubnutí, které prokázaly pozitivní výsledky. Na rozdíl od tradičních pilulek na hubnutí, tyto doplňky nepoužívají chemické látky nebo umělé přísady. Jsou spíš jako multivitaminy s konkrétními vitaminy, které jsou zaměřeny na zvýšení metabolismu a na celkově zdravější tělo. Před užíváním těchto doplňků se ujistěte, že ingredience jsou skutečně přírodní.

Reishi Houby
Tyto houby původem z Asie se často používají k podpoře imunitního systému,  proti vysokému krevnímu tlaku,  na vysokou hladinu cholesterolu, na srdeční potíže a mnoho dalších zdravotních problémů. Nicméně mohou také pomoci zhubnout. Houba může zvýšit váš metabolismus a pomoci spálit více kalorií.

Každý z těchto přírodních prostředků prokázal pozitivní výsledky v minulosti, pokud jde o hubnutí. Ačkoli většina lidí nemá žádné nežádoucí účinky na tyto přírodní prostředky, někteří mohou mít alergickou reakci. Poraďte se se svým lékařem, aby zjistil, že jste v optimální kondici, než začnete užívat přírodní prostředek na hubnutí.
http://blogs.naturalnews.com/

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

jsem vdana, mějte lepší zájem o vaši lásku :) zdravím!
tereza.  |  18.11.2015 16:42

příručka - hubnutí s kim kardashianovou, mel b a gwen stefani nemyslela...
martinka  |  2.12.2015 20:42

abyste veděli že je to podvodné!
martinka  |  2.12.2015 22:30

podvodné bylo by kdyby napsala že hvězdy jedí brambory, smažený sýr a...
pavla  |  3.12.2015 12:34

Jediný způsob diety je nepřežírat se!!!! I kdybyste drželi hloupou...
Já  |  4.6.2017 13:05

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *