Pomocníci pro novoroční hubnutí

3.1.2011 00:00
Hubnutí

Pokud po vánočních svátcích chcete shodit nějaké to kilo, určitě byste měli ve stravě omezit jednoduché cukry (sladkosti, pečivo z bílé mouky, bílý cukr), nezdravé tuky (uzeniny, vše smažené, tučné sýry) a začít se více hýbat.

Při odbourávání tuků uložených v organismu po vánočních hodech vám může pomoci:

DLPA - Phenylalanin (DLPA) je esenciální aminokyselina. Fenylalanin je účinný při snižování váhy, protože má účinek na sekreci štítné žlázy. Též hraje významnou roli při kontrole nadměrné chuti k jídlu. Pokud se fenylalanin užívá 30 minut před jídlem, snižuje podstatně apetit. Další pozitivní efekt, který se dostavuje 24-48 hodin po užití DLPA je pocit bdělosti a čilosti, zvýšení sexuálního apetitu a zlepšení paměti. Pokud se vyskytují depresivní nálady, tak jsou zmírňovány.

Zelený čaj - Má thermogenní účinek. Zelený čaj obsahuje složky jako theofylin a kofein, které zvyšují metabolismus tuků. Zároveň působí proti virům a bakteriím, což je v zimním období též přínosné.

Hydroxy citrát - výtažek z garsinie - Kyselina hydroxycitronová je tradičně používaná při snižování nadváhy. Má význam především, pokud se nedokážete vzdát jednoduchých cukrů (např. máte napečeno hodně cukroví a budete ho konzumovat až do jara). HCA blokuje přeměnu jednoduchých cukrů na tuky. Většina terapeutů doporučuje užívat 500 mg HCA 3x denně (před každým hlavním jídlem). Účinek této kyseliny je silnější, pokud je užívána společně s nízkotučnou dietou, jelikož HCA nesnižuje kalorický účinek tuků ve stravě.

Lipotropní faktory - Lipotropní faktory jsou látky, které zabraňují hromadění cholesterolu a tuku v játrech. Jsou prevencí steatózy- ztukovatění jater, kterou trpí převážně lidé s nadváhou, lidé často konzumující alkohol a diabetici.

Autor: mk

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

běž do řiti se svou inzercí.
Romanito,  |  1.2.2011 18:42

:-)
Romanitta  |  2.2.2011 17:56

Nejlepší na dietu je špek, kachnička s knedlíem, pivečko a jako...
Novák  |  6.2.2011 16:58

http://www.ordinacestehlikova.cz/sluzby/
Ordinace u Džamily  |  7.2.2011 00:51

Zhubla jsem zdravě pomocí pohybu a úpravy jídelníčku za 1 rok z...
Eva  |  4.5.2011 19:41

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *