Bez čistého těla nezhubnete

28.5.2013 00:01
Hubnutí

"Mnoho toxických látek je uloženo v tukových zásobách našeho těla. Pokud jej začneme čistit, tak vedlejší efekt správně probíhající detoxikace je i redukování podkožního tuku," vysvětluje výživový kouč Martin Škába, zakladatel metody AHP (Antistresový hubnoucí program).

Naši předci byli v tomto ohledu velmi chytří a minimálně jednou rok si dopřáli různé očistné techniky, ať už užívali ty správné bylinky, oddávali se půstům, anebo upravili svou stravu. Stejně tak bychom se i my měli nejprve zaměřit na očistu trávicího traktu.

„Bez čistých a správně fungujících střev nemohou být další orgány a soustavy zdravé. Jak říká čínská přírodní medicína - tlusté střevo, plíce a kůže jsou jeden orgán,“ upřesňuje Martin Škába.

A jak tu funguje v praxi? Výživový kouč by měl nejprve s přihlédnutím k vašemu zdravotnímu stavu sestavit seznam činností a technik pro vyčištění střev, pak vám pomoct zbavit vaše tělo parazitů, plísní, nebezpečných virů, bakterií a taky zánětů, o nichž prý mnohdy ani nevíme.

Očistný recept a léčivé cviky

Detoxikační plány mají své zásady a návaznosti. My vám uvedeme alespoň jednu techniku, která je velmi jednoduchá a účinná:

Jakmile se každý den probudíte, vypijte sklenici teplé vody (cca 3 dcl) s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou a 3- 4 lžičky rozemletého lněného semínka. Vypijte nejdřív 1,5 dcl, pak si udělejte několik rotací trupu, několik předklonů a i třeba několik dřepů - stačí jich pět až deset... A pozor: je prokázáno, že největší účinek mají tyto cviky prováděné mezi pátou až sedmou hodinou ranní, kdy tlusté střevo nejvíce pracuje, a tak jednoduše a naprosto přirozeně podpoříte trávení.

Vyzkoušejte to jako my a uvidíte, že si vytvoříte příjemný návyk, který vám zpříjemní život.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Mě osobně pomohli na hubnutí bylinné produkty. Potřebovala jsem zhubnout...
Janinajindra  |  4.6.2013 14:57

E-mail má být takto: MaKl10@seznam.cz
Janinajindra  |  4.6.2013 14:59

už jedu jen an víno .. ani nejim a na tu nahoře.. serte je to dealerka
já  |  4.6.2013 16:21

Naopak! Hejbej radši mozkem,jak?odevzdej sebe SVÉ SVATÉ KOZE!TO SI...
Ty svatá kozo  |  19.8.2013 17:53

Ta helena:uděláme si z tebe testík,helenko,za prvé,jsi chlap a to...
Ehm  |  27.8.2013 14:55

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *